Różowe lata 70.
powrót do forum 8 sezonu

sezon 8

ocenił(a) serial na 9

o czym Eric będzie rozmawiał w ostatnim odcinku i czy baz niego 8 sezon jest dobry? i kto to jest Randy ???

ocenił(a) serial na 9
michalr1987

o czym bedzie rozmawiał z Donną????













,,

ocenił(a) serial na 10
michalr1987

!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!








Eric wroci do domu na Sylwestra (koniec lat 70) i zastanie Donne siedzaca przed jego domem (wczesniej Donna wspomina ich zwiazek i pokazane sa rozne momenty). Eric chyba sklada jej zyczenia, mowi ze dziwnie sie teraz czuje i ze kazdego dnia o niej myslal, przeprasza ją za wszystko, a Donna go całuje :) Według mnie szczesliwe zakonczenie, i mam nadzieje ze miało byc symbolem ich miłości i powrotu do siebie.

ocenił(a) serial na 10
michalr1987

Randy zatrudnił się w sklepie u Hyde'a. Donna będzie z nim chodzić. Moim zdaniem to 8 sezon jest bardzo dobry, bo NIE MA tam Erica. ;-)

ocenił(a) serial na 10
machine

a ja wlasnie z 8 sezonu obejrzalam tylko ostatni odcinek, jakos nie moge sobie wyobrazic tego serialu bez Erica :P
a mozesz mi powiedziec czy do ostatniego odcinka 8 sezonu Donna jest z tym Randym czy przed powrotem Erica juz sie rozchodza??

michalr1987

rozchodzą się z Randym pod koniec 8 sezonu, Donna po prostu czuła, że to nie jest facet jej życia
Osobiście uważam, że cały czas kochała Erica, bez którego 8 sezon traci...

johaszka

i bez KELSO oczywiście kelso rządzi ;]

ocenił(a) serial na 10
kucharz333

8 sezon to klapa ;/ w ogole nie smieszny , zarty na sile , obejrzalem 13 odcinkow ale kompletna klapa , bez kelso i erica to zupelnie co innego

ocenił(a) serial na 8
wi1q_3

Powiem tak. Smieszyc smieszy, ale ogladajac 8 sezon po raz pierwszy, caly czas w glowie mialem to ze nie ma Kelso i Erica. Po prostu ich brakowalo i moze gdybym zaczal ogladac ten serial od 8 sezonu i nie wiedzial o obecnosci Erica i Kelso we wczesniejszych sezonach to moze.. moze by mi sie to spodobało.:P Ale jednak brak ich bylo widac na kazdym kroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones