PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235218}

Rączy Wildfire

Wildfire
7,8 283
oceny
7,8 10 1 283
Rączy Wildfire
powrót do forum serialu Rączy Wildfire

Zauważyłam że stacje telewizyjne notorycznie przerywają emisje seriali które są ciekawe, inne niż wszystkie. Tak było choćby z Joan z Arkadii i z wieloma serialami których tytułów już nawet nie pamiętam :(
Zaczynają pierwszą serie, wciągają ludzi a kiedy wszyscy już na dobre "wejdą" w serialowe życie bohaterów...koniec!!!!
Dziękujemy za mile spędzony z nami czas, chcecie więcej radźcie sobie sami :(
Wildfire jest świetny, przyciągnąłby więcej widzów niż seriale które są emitowane...

ocenił(a) serial na 10
villemo8787

Ja czytałam, ze druga seria bedzie leciala od 2 stycznia.
Tylko pytanie o której? Bo jak znowu puszcza o 11, to bedzie beznadziejnie.

ocenił(a) serial na 9
informalgirl

Jeśli w ogóle dojdzie do 2 serii to ja też liczę na "normalną" porę. Godzina 11sta zdecydowanie nie odpowiednia dla studentów,uczniów i ludzi pracujących...

ocenił(a) serial na 10
villemo8787

No pewnie. Przynajmniej o 16 powinno byc. Ja jestem w trakcie ogladania reszty sezonow, ale w orginalnej wersji i to oczywiscie nie jest to samo. Trzeba sie domyslac niektorych rzeczy.

ocenił(a) serial na 10
informalgirl

A gdzie to czytałaś? mi też godzina jedenasta nie pasuje. Najlepiej jakby puścili gdzieś tak o 17.00 po szkole

użytkownik usunięty
villemo8787

właśnie to samo mówię.
jeszcze taki miły, przyjemny serial, puszczą jeden sezon, człowiekowi się spodoba... a potem kończą emisję i wstawiją jakieś inne za przeproszeniem shity...

do tego niby w Internecie są dostępne dalsze odcinki do ściągnięcia, ale nie ma napisów... niby angielski umiem dobrze, ale tak żeby ogladać serial i wszystko zrozumieć, to tak nie bardzo.

jak byście się dowiedzieli o jakiejkolwiek dalszej emisji i szczegółach, to dajcie znać, kochani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones