PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440188}

RBD The family

RBD: La familia
7,9 1 455
ocen
7,9 10 1 1455
RBD: La familia
powrót do forum serialu RBD: La familia

[!!]

ocenił(a) serial na 8

ma ktoś może streszczenia odcinków 12 i 13!? Bo bardzo potrzebuje.!od 1-11 juz obejrzalam odcinki i mam streszczenia, ale 12 i 13 odcinka nie moge znalezc streszczenia no i nie mam jak obejrzec, bo nic nie bede rozumiec xD z gory dziekuje za pomoc ;D

Ayashi_2

Chciałabym pomóc, ale dziewczyna, która pisała streszczenia [Pardon] zaprzestała, ponieważ poprzednie streszczenia były rozpowszechniane bez jej zgody.

Radze Ci obejrzeć, ostatnie dwa odcinki nie są specjalnie skomplikowane jeśli chodzi o wymowę XD Ja sama nigdy nie uczyłam sie hiszpańskiego, ale większość kwestii rozumiem XD

__Luna__

* Zapomniałam dodać, że odcinki 12 i 13 to chyba najlepsze odcinki w całej serii. Chris rządzi w odcinku "Paparazzi" XD

ocenił(a) serial na 8
__Luna__

no juz obejrzalam^.^ nie wszystrko rozumialam,ale mniej wiecej wiedzialam, o co chodzi :P no Chris to w ogole najlepszy tam był xD uwielbiam go x]

Ayashi_2

Chris zawsze jest najlepszy XD Kocham te jego kontakty z kobietami XD
Mam nadzieję, ze po EDC Tour wezmą się za kręcenie 2 sezonu. Choć Pedro Damian w grudniu mówił, że nakręcili odcinki a RBD w marcu zaprzeczyło temu XD I komu tu wierzyć ? XD

ocenił(a) serial na 8
__Luna__

No ja mam nadzieje, ze wyjda^^
a jeszcze bardziej bym chciała, zeby obie serie mozna było po polsku oglądac :p chocby z napisami xD

ocenił(a) serial na 8
Ayashi_2

No Chris jest niezły :D
Mam nadzieję, że wyjdą wszystkie odcinki po polsku..
I jakby ktoś chciał to mam streszczenie 12 odcinka ale 13 już nie.. :(

ocenił(a) serial na 8
anusialka94

Jakby co to już są prawie wszystkie odcinki z polskimi napisami na youtube. Brakuje tylko 8,9,10 a;e ostatnie są ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones