PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440188}

RBD The family

RBD: La familia
7,9 1 455
ocen
7,9 10 1 1455
RBD: La familia
powrót do forum serialu RBD: La familia

Typowy serialik dla czytelniczek "Bravo Girl","Dziewczyny","Twista" i innych szmatławców dla "zwariowanych" nastolatek.
Fabuła=NUDA
Aktorstwo=PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ
Serial dla dziewczyn które po ujrzeniu na ekranie paru sweet lalek i super macho uwarzają że jakiś serial jest...The best on the world.Moja ocena oczywista 1/10.

ocenił(a) serial na 5
gianluigibuffon1

Widzę, że dla nie których krytyka wszystkiego co związane jest z RBD to prawdziwa pasja xD

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

Mam pytanie do zalozyciela tematu . A gdzie ogladales ten serial ;d?

ocenił(a) serial na 10
gianluigibuffon1

nie oglądał/a nigdzie ale ze nie lubi Rebelde to postanowił/a napisać w kazdym temacie to samo...ach,,,,żal

sylusiaaa

No własnie sie zastanawiałam Gdzie moglyby ogladac ;] Jak nigdzie to jeszcze nei było puszczane ;]
Idiotyzm ;d
A serial jest na prawdę bardzo fajny bo oglądałam pare odcinków po hiszpansku ;p

ocenił(a) serial na 5
Dulce_3

Też oglądałam parę odcinków i czytałam streszczenia do tego żeby wiedzieć o co chodzi i podobało mi się ;) Śmieszne było^^

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Skoro to taka beznadzieja to po co to w ogole komentujesz???
Jak cos mi sie nie podoba to nie wchodze od razu na strone tego filmu i nie wyrazam jaka to beznadzieja. Po prostu mi sie to nie podoba i tyle, nie czuje potrzeby przekazania tego wszystkim.
RADA:
NIE MARNUJ SWOJEGO BEZCENNEGO CZASU NA KOMENTOWANIE TAKIEJ BEZNADZIEJI.
:)

gianluigibuffon1

dla nas to nie jest beznadzieje ! jak sie coś nie podoba to : do widzenia !

gianluigibuffon1

Taka twoja opinia, ale ja mam zupełnie inną i uważam, że nietrafnie oceniłeś ją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones