PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817406}

Ragnarok

6,8 16 823
oceny
6,8 10 1 16823
Ragnarok
powrót do forum serialu Ragnarok

Sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Mega licze na 2 sezon, nie każdemu musi się to podobac ale ja po prostu uwielbiam taki klimat :)

ocenił(a) serial na 10
DominosPL

Zgadzam się w 100 %

ocenił(a) serial na 8
waldemarr1

ja również liczę na 2 sezon!!!

ocenił(a) serial na 7
emi56765

ostatni odcinek pierwszego sezonu troche go uratowal, zdjecia mega, muza tez, ale fabula momentami jak dla 10ciolatka, mam nadzieje ze zrobia porzadny 2gi sezon

wilczek7

A ty chciałbyś aby od razu biegały strzygi i inne stwory ?

DominosPL

Ja też! Jak dla mnie pierwszy sezon bardzo dobry, połknąłem w jeden dzień. Wszystko zgrabnie podane, akcja powoli rozwija się do punktu kulminacyjnego jakim jesr ostatni odcinek. Ktoś coś wie na temat 2 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
mick9304

:( niestety

mick9304

Bardzo dobry, ale ma potencjał jeszcze większy w kolejnych sezonach. Tylko czekać, aż potwierdzą drugi sezon, bo pierwszy służył głównie żeby polubić te postacie, ale widać że budżetu trochę zabrakło. W każdym razie fajny klimat i przyjemnie się oglądało.

kamilx98

Drugi sezon styczeń 2021

MalyW20

Dopiero? :/

ocenił(a) serial na 10
MalyW20

Dopiero

mick9304

To by było chamskie jak po takim zakończeniu by nie zrobili 2 sezonu tak dobrego serialu

DominosPL

Ja również czekam na drugi sezon. Tyle, że Netflix, niestety, jeszcze go oficjalnie nie zamówił ale jeśli to zrobi, to najprawdopodobniej w lecie. Drugi sezon natomiast mógłby się pojawić, najwcześniej, dopiero na początku przyszłego roku.

ocenił(a) serial na 9
DominosPL

mam nadzieję,że nie wycofają się z kolejnych sezonów bo niestety im się zdarza :(

DominosPL

Mi się podoba i też czekam na drugi sezon, ciekawi mnie czy magne zachowa swoje zdolności

Konrad_Krawczyk_filmweb

On jest Thorem, a on jest wieczny ( chyba )

ocenił(a) serial na 8
x_troll

Podążając myśleniem że thor jest wieczny to inni bogowie chyba też nie? A zostali wymordowani przez olbrzymów kilka tysięcy lat temu, unlucky...

x_troll

Mi bardziej się wydaję że to syn Thora, prawdopodobnie Magni przeżył ze swoim bratem Ragnarok i według mitologii stworzyli nowy Asgard.

ocenił(a) serial na 9
DominosPL

Jestem tego samego zdanie

DominosPL

Ostatnie zdanie w filmie wręcz mówi że Ragnarok to był tylko początek

ocenił(a) serial na 8
sienolot

Tylko to nie ma żadnego wpływu na decyzję Netflixa. Dlatego w ich przypadku niebezpiecznie jest tak kończyć seriale, bo twórcy mogą nie dostać szansy by pociągnąć dalej historię.

ocenił(a) serial na 8
DominosPL

Też na to bardzo liczę, mocno wyciągnęłam się w klimat serialu

ocenił(a) serial na 10
Terodi

Drugi sezon potwierdzony :)

ocenił(a) serial na 8
Antenelles

@Antenelles Omg, dziękuję za świetną informację! <3

DominosPL

Doczekaliśmy się dzisiaj premiery 2 sezonu :)

Faustyna_Kowalska

i nie ma szału, serial już na max-a skręcił w lewo, 1 sezon 7, 2 max 5

ocenił(a) serial na 8
wojtekbis_2

Jak coś to na odwrót.

ocenił(a) serial na 8
wojtekbis_2

ha ha ha.... skręt w lewo przeszkadza :D

makaes

No mi przeszkadza, nie wiem po co wszędzie na siłę wciskać wątek homoseksualny...każdy seriale na Netflix, tam chyba jest to wymagany warunek aby nowy serial dopuścić.

ocenił(a) serial na 8
DominosPL

Piękny serial, oszczędny w efekty i fajerwerki ale klimat ma :)

ocenił(a) serial na 10
DominosPL

Ja tez. Nordycka mitologia. Serial jest genialny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones