PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562495}
8,1 871
ocen
8,1 10 1 871
Rainbow: Nishakubou no shichinin
powrót do forum serialu Rainbow: Nishakubou no shichinin

Treść

ocenił(a) serial na 10

POLECAM !!!!
Po drugiej wojnie światowej grupa młodocianych przestępców trafia do poprawczaka. Tam mają odpokutować za czyny prze które trafili do zakładu. Będą się musieli zmierzyć z okrucieństwem i niesprawiedliwością. Za swojego sojusznika będą mieli spędzającego tam ostatnie chwile starszego kolegę.

Falkor_2

Bardzo ciekawy dramat. Póki co, oglądanie zakończyłam na ósmym odcinku, jednak jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.
Czekam na kolejne epizody.

użytkownik usunięty
Falkor_2

Mnie osobiście bardzo urzekł "mroczny" klimat, do tego świetna kreska a nawet głos narratorki :] baaaardzo polecam! Warto obejrzeć. Wiele wnosi i ukazuje wartość niektórych rzeczy, jak np. przyjaźń

ocenił(a) serial na 8

Wiecie może ile to ma mieć odcinków?

ocenił(a) serial na 10
klm89

Co do odcinków to raczej nie ma o tym informacji. Ale pewnie już niedługo:P
Może teraz ja się wypowiem na temat owego anime. Jedyne jak dla mnie tak wciągające od czasów "Baccano!"
Zaraz po kilku odcinkach z moich oczy aż łza padła. Jestem pewna, że ta animacja ukazuje i to w pełni zrozumiale trudne chwile wielu młodzieńców, których nikt nie raczył wysłuchać. Te samo dążenie do marzeń jest wręcz wzruszające.
Już się nie mogę doczekać następnych odcinków:)

użytkownik usunięty
klm89

prawdopodobnie 26 ale nie jest to pewna w 100% informacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones