PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 662
oceny
7,4 10 1 82662
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

czy ktoś wie ?

ocenił(a) serial na 10

czy ktoś wie dlaczego Patrycja Kazadi nie gra już w Ranczo ? Odeszła, czy z niej zrezygnowali ? Szkoda że już nie gra, bo fajna była.

kinomanka_13

Wyjechała do Lublina w 101 odcinku wiec całkiem nie dawno, a czemu wyjechała? ponieważ od samego początku założeniem scenarzystów było że Klaudia z Dydą się zejdą wiec musieli jakoś Jagne zabrać, nigdzie nie jest powiedziane że ona już nigdy się nie pojawi w serialu ale moim zdaniem nawet jeśli wróci to bardziej przyjedzie w odwiedziny do Wilkowyj jak wróci na stałe.

kinomanka_13

Jagna pojawi się w 9 serii i razem z Klaudią będzie walczyć o Dudę... Szkoda, że scenarzyści będą to jeszcze ciągnąć, bo to chyba jedyny wątek w tym serialu, który jest męczący, nudny i strasznie mnie irytuje. :/ A Klaudia przeszła już samą siebie w 8 sezonie i postać, którą lubiłam stała się wkurzająca. Chociaż dobrze, że później to żałowała. ;)

Mogliby wreszcie zakończyć to ślubem Klaudii i Fabiana, a Jagna mogłaby być z Tonim, kolegą Franceski z Włoch, w końcu kiedyś też byli w sobie zakochani.

ocenił(a) serial na 10
cloe4

a mi się ten wątek podobał, i pytałam się o Jagnę bo lubię Kazadi i chce od niej autograf, i chciałam do niej do produkcji Rancza napisać a jak jej nie ma w Ranczu to wolałam się zapytać czy wróci , bo innego namiaru do Kazadi nie znam chyba że ktoś mi podpowie jakiś namiar do Kazadi. A poza tym Jagna jest fajna.

kinomanka_13

Lubię Jagnę i chcę żeby była w serialu, ale wolałabym, aby nie była z Fabianem. Po prostu Fabian od początku pasował do Klaudii. Dla Jagny innego chłopaka by znaleźli, może ktoś z nowych postaci, może nowy policjant, który zastąpi Staśka? ;D

Jagna będzie w 9 sezonie. ;)
http://superseriale.se.pl/seriale/ranczo-9-sezon-jagna-bedzie-walczyc-z-klaudia- o-fabiana-dude-patricia-kazadi-wraca-do-rancza_413185.html

ocenił(a) serial na 10
cloe4

rozumiem. I zgadzam się z tobą, że Fabian pasuje do Klaudii.

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Biorąc pod uwagę temperament i egocentryzm Klaudii, raczej szkoda mi Fabiana.

InterlineStudio

Ale raczej powinien sobie z nią poradzić. W swoim czasie Fabian też aniołkiem nie był. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones