Ranczo
powrót do forum 4 sezonu

Tu piszemy swoje spostrzeżenia na temat nowego sezonu. Mimo, że sezon 4 rusza w marcu to już w sylwestra tvp zaserwowało nam odcinek pilotażowy. Co o nim sądzicie. Moim skromnym zdaniem był on bardzo dobry. Ciekawie zapowiada się następna seria. Z niecierpliwieniem czekam na kolejne odcinki 4 sezonu Rancza.

ocenił(a) serial na 8
_Kefas_

Mnie również się bardzo spodobał, choć uważam że troche za szybko zakończył się wątek z depresją wójta i księdza. Zabrakło mi też trochę postaci znanych z poprzednich serii, za bardzo skupili się tylko na wybranych postaciach, a niektóre w ogóle omineli. Jednak ogólnie byłna bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza wspomniany wcześniej wątek depresji. Najlepszy obecnie polski serial.

friskis

Jestem rozczarowana 4. sezonem. Ma zupełnie inny klimat, trochę za dużo się działo, no i brakuje mi tego swojskiego wyglądu wsi... teraz wszystko wymalowali na żółto i niebiesko. I ciąża Lucy jakoś tak kieruje serial do gatunku familijnego, nie powinna mieć dziecka, przynajmniej nie teraz.

P_Halliwell

a i fryzura Lucy jakoś nie za bardzo przypadła mi do gustu...

ocenił(a) serial na 9
_Kefas_

Podobał mi się ten odcinek. Na pewno nadal będę oglądała ten serial.

użytkownik usunięty
sonnchen

ja niestety nie mogłam oglądac. :(
wiecie może czy będzie jakaś powtórka tego odcinka ?

Muszę Cię zmartwić, ale chyba go powtórzą jeszcze raz przed 4 sezonem w marcu. A swoją drogą rzeczywiście ta ich depresja jakoś tak szybko mineła.

_Kefas_

no spoko ... tylko szkoda ze nie pokazali slubu japycza i michalowej ... zabraklo mi tego .... ktos kto dawno tego nie oglądal .. bo seria 3 troche dawno sie skonczyla.. pogubil by sie w tym troche ...

silene1

no a wtym odcinku pilotażowym wogóle japycz i michałowa ze sobą nie rozmawiali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones