Ranczo
powrót do forum 7 sezonu

W nowej serii w dworku pojawi się zafascynowana twórczością Kusego agentka Monika. Kusy stanie przed szansą na warszawską karierę, a na Lucy spadnie zajmowanie się domem i Dorotką. Monika przedłużać będzie swój pobyt w dworku w nieskończoność, nie kryjąc zainteresowania Kusym. Z kolei Czerepach i Wójt staną przed zadaniem wylansowania partii, którą założyli, a na plebanii Michałowa postara się rozbudzić w proboszczu ambicje pójścia „trochę wyżej”. Wywoła to u księdza problemy zdrowotne. Natomiast Klaudia rozstanie się z Dudą i przeniesie swoje uczucia na awangardowego reżysera Łukasza.

INFORMACJA Z OFICJALNEGO FORUM RANCZA

ocenił(a) serial na 4
Aliengreen90

Czyli dno dna, grób-mogiła. Jak od początku sezonu czwartego :(

Aliengreen90

Nie podoba mi się ten wątek Kusego z jakąś Moniką - idą w kierunku miłosnej telenoweli czy co? Wiele miłosnych wątków w tym serialu było ciekawych, ale przede wszystkim były śmieszne (przynajmniej w mojej opinii) na przykład związek Lodzi i Czerepacha czy milion nowych chłopaków Klaudii, albo chociażby romanse Witebskiego z kobietami z Wilkowyj . ;)

ocenił(a) serial na 9
Bonjour_Madame

w 100% się zgadzam. Po co robić jakieś a la brazylijskie seriale?

użytkownik usunięty
Aliengreen90

Fajnie, że będzie 7 sezon... naprawdę ten serial wprowadza mnie w dobry nastrój ;) A kto będzie grał tę całą Monikę?

użytkownik usunięty

Fajnie że będzie 7 sezon, ale jeszcze pytanie: jakiej jakości, czy takiej jak serie 1-5 (ewentualnie 6), czy gorszej. Mam nadzieję że jednak to pierwsze. Już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka.

ocenił(a) serial na 9

heej a mnie się podobał związek Klaudii z Fabianem :P

ocenił(a) serial na 9
rei_hino17

Też bardzo lubię wątek wójtówny i jej amantów. Zresztą zawsze mnie bawi to jej zainteresowanie wszystkim, tzn. raz jest wegetarianką, raz punkiem, raz gorliwą katoliczką - a najlepsze w tym są reakcje rodziców, szczególnie tatuśka.

Jakoś nie widzę tego wątku miłosnego z kusym, dla mnie on jest trochę obleśny :) Mądry lecz obleśny <lol>

P.S.A kiedy rusza kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 9
Aliengreen90

Nie no... widzę, ze nie mają co robić z ranczem. Jakieś romansidło-melodramaty? Weźcie błagam... Może jeszcze pojawi się jakaś laska która będzie namawiać wszystkich mężów do zdrady i połowa par się rozejdzie a potem będą się godzić przez kolejne 2sezony. nie no.

i przepraszam że się uiosłam, ale coś mnie trafia

ocenił(a) serial na 10
MajdoL

łooo tam a mi się tam podoba :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones