PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587826}
6,6 4 575
ocen
6,6 10 1 4575
Ratownicy
powrót do forum serialu Ratownicy

Brudny, mokry śnieg

ocenił(a) serial na 3

W skrócie - dziadostwo.
Ze względu, że uwielbiam góry postanowiłem pierwszy raz obejrzeć jakiś Polski serial... pomijając nudną fabułę pierwszego odcinka to pokazali piękne obrazki Tatr.
Wszystko fajnie, aż pojawił się narciarz... Wchodził po mokrym, brudnym śniegu, by następnie zobaczyć narciarzy w świeżym puchu i śniegu po pas. Niestety on sam musiał zjechać po tym brudnym i mokrym śniegu.
Amatorszczyznę lawiny aż biła po oczach, ujęcia z "wnętrza" bardziej wyglądały na ujęcia z tyłu narty ze zwykłego zjazdu. Grozy dodawały zdjęcia z jakiejś śnieżycy z zimy czy alp, żeby wrócić do sztucznej mgły i znów tego mokrego i brudnego śniegu. Pomijam fakt, że śnieg był tylko w żlebie i naprawdę nie wiem skąd ta lawina, tym bardziej druga. Może się czepiam, ale liczyłem na coś więcej. Miałem nadzieje na piękne zdjęcia z gór przez cały czas trwania serialu, a nie jeden czy dwa kadry by następnie pokazywać szarzyznę i nic specjalnego.

Top Model na TVN chyba o wiele ciekawszy.

ocenił(a) serial na 2
lizard

Zgadza się. Pomijając lawinę i żałosne efekty specjalne:
-w śmigłowcu panuje cisza jak w szybowcu (na zewnątrz jednak jak to śmigło-hałas)
-Linda przerywa akcję, bo sie ściemnia i nie ma czasu ale pogawędzić z synem zawsze można (na marginesie co za czerstwa rozmowa...)
-Linda chyba podjechał swoja terenówka pod żleb, bo za cholerę nie wiem jak się tam znalazł z 20-40 min po załodze śmigłowca. Dojazd, dojście zajęłoby mu z 3 godziny.
-Naczelnik TOPR-u na zwykłej akcji, jego jedynym wyposażeniem - krótkofalówka! nawet rękawiczek nie miał...co za bzdura.

Jednym zdaniem - pomysł i wstrzelenie się w ogólnopolską modę na Tatry - fajny ale wykonanie aktorskie, a przede wszystkim, scenariusz to totalne "polskie" dno. Serial jest tak realistyczny jak te seriale kryminalne przed Faktami.

majecha

Przecież on przyleciał śmigłowcem.

ocenił(a) serial na 6
majecha

Kierownik miał tylko krótkofalówkę, bo od roboty to on ma ludzi :P Jak w każdej innej firmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones