PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587826}
6,6 4 577
ocen
6,6 10 1 4577
Ratownicy
powrót do forum serialu Ratownicy

Nieporozumienie i porażka.

ocenił(a) serial na 1

Oglądałem pierwszy odcinek i jest to jakieś ponure nieporozumienie. Ocena 1/10, Po co takie idiotyczne wątki w takim serialu? jak ten pistolet, jakis aparat, jaieś zdjęcia, po co to? A gdzie Tatry? Gdzie granit? Gdzie granie? Gdzie sprzęt, pogoda, gdzie akcje w ścianie , w jaskiniach? (tak wiem, że to może jeszcze być, ale skoro już w pierwszym odcinku zapowiedzieli tyle kretyńskich wątków damsko męskich to przeczuwam porażkę, poza tym po efektach, fatalnej grze aktorów i kiepskim sposobie nakręcenia - szczerzę wątpię.)
Pierwszy odcinek ma ZACHĘCAĆ a tymczasem mnie odstraszył. Skutecznie. Nie zamierzam oglądać dalszych części, pomimo, iż w Popradzie występowałem jako statysta w tym.
A Pan Bogusław Linda, pomimo tego, że uwielbiam stare filmy z nim - chyba niepotrzebnie tam chałturzy, jego kwestie są krótkie, kiepskie i wymuszone i równie dobrze mógłby to być ktoś kto nie umie grać zupełnie.
Wielka szkoda, bo zmarnowany został świetny pomysł na serial o ratownikach i Tatrach.

Z taternickim pozdrowieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones