PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587826}
6,6 4 577
ocen
6,6 10 1 4577
Ratownicy
powrót do forum serialu Ratownicy

nie zwala z nóg, ale ciekawie się zaczął. Nie wiem, może nie lubię gór, w przeciwieństwie do kolegi komentatora wcześniejszego, może ich nie rozumiem, ale serial sam w sobie jako obraz wydaje się być ciekawym i według mnie dobrze rokuje na przyszłość..
są widoki, jest akcja, wątek miłośny, ładne dziewczyny, twardzi faceci, jest jakaś idea.
Nie każdy obraz musi byc od razu zgodny z rzeczywistością, i super realnie ją oddawać. wtedy dopiero byłaby kaszana. zadaniem filmu, serialu jest dawać rozrywkę, chyba, że to jest dokument, ale Ratownicy dokumentem nie są więc nie można wymagać od twórców stricte ratowniczego serialu.
mamy w11, detektywów, malanowskiego, te wszystkie sądowe.. to dopiero jest masakra..
ja w każdym razie dałem mu 7/10 i czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 7
PeCha

No. Dobrze powiedziane. Przy pierwszych epizodach skądinąd świetnej "Przystani" "znawcy" też sarkali na "niezgodność z faktami", ale oglądalność wśród publiczności nieco lepszej niż ta siedząca nad "M jak miłość" była świetna. Ja osobiście gór mam trochę dosyć, bo mieszkam blisko gór i myślałam, że nie będzie mnie taka tematyka pociągać - ale nie, nie. Jest faktycznie jakaś ciekawa intryga, efektowne jak na produkcję odcinkową akcje, parę niezłych postaci. Chociażby dla Przemka Bluszcza, który wreszcie nie gra "tego złego", warto rzucić tu okiem.
Btw. u nas przegina się pałę w kwestii wymagań co do seriali. Albo chce się stuprocentowego superrealizmu albo megalukru. A z tego, co mi wiadomo, w filmie najważniejsze jest wypośrodkowanie.

ocenił(a) serial na 7
PeCha

Ratownicy są lepsi niż Klan,Złotopolscy M jak Miłosc,Wesołowska,Dlaczego ja razem wzięci

ocenił(a) serial na 1
giovanni50

Serial ratownicy jest przeciętny (do "Medicopter 117 ")- nie ma się co porównywać.A serial "Ratownicy" lepszy niż polaskie tandety (telenowele).

ocenił(a) serial na 7
kobra116

Do Medicoptera nie ma co ich porównywać
Równie dobrze możesz porównac Na dobre i na złe do Ostrego dyżuru
Ratownicy to nareszcie dobry serial

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Również myślę, że jak na polski serial to Ratownicy są całkiem dobrym filmem. NIe znam zbyt dobrze realiów pracy TOPR, ale chyba bym się aż tak nie czepiała, w końcu to serial fabularny. Zdarzyło mi się być na stażu w PR w Zakopanem i mogę śmiało powiedzieć, że w serialu udało się utrzymać ten specyficzny pogotowiarski klimat. Oby zachowali go do końca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones