PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 263
oceny
6,3 10 1 6263
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Marnie że...

ocenił(a) serial na 3

.. dla zareklamowania tego serialu wstawili dużo elementów Ravenswood (w tym naprawdę fatalny trzynasty
odcinek) do PPL, całkowicie przewracając i niszcząc dotychczasowe realia kłamczuch, w których dotąd nie
mieliśmy do czynienia z elementami supernatural i to właśnie wychodziło temu serialowi na plus. Tym
bardziej nagłe użycie takiego elementu do wyjaśnienia bardzo istotnego wątku jest zagraniem marnym i
pokazuje całkowitą bezradność twórców, którzy chyba odeszli dawno od swoich pierwotnych założeń. Tym
bardziej marnie, że podobno serial został anulowany.

ocenił(a) serial na 5
Silencium

W PLL pojawiały się wątki nadnaturalne ;) Np: duch dziewczynki w którymś z odcinków halloweenowych (co faktycznie nijak nie pasuje do realiów świata przedstawionego, no ale cóż...)

ocenił(a) serial na 3
Sol89

Pojawiający się duch to nie aż tak dużo. Tutaj była duch miranda która potrafiła znikać rozwalać różne rzeczy i było według mnie wszystko przesadzone.

ocenił(a) serial na 5
Momo__

bo ja wiem, duch jest duch, tak czy inaczej to porządny wątek nadnaturalny ;)

Silencium

witam co to jest ppl

ocenił(a) serial na 7
andbart1

Chyba powinno być PLL pretty little liars

ocenił(a) serial na 10
Silencium

Wie ktoś może, gdzie można obejrzeć ten serial w przyzwoitej jakości? Najlepiej z lektorem, ale napisy też przeboleję.

Cegielka

Freedisc

ocenił(a) serial na 10
blacha995

Dziękuję bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones