PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000824}
5,2 21
ocen
5,2 10 1 21
Remiza. Zawsze w akcji
powrót do forum serialu Remiza. Zawsze w akcji!

Włączyłam przez przypadek i obejrzałam jeden odcinek i cały czas mnie zastanawiało: czy to jest na serio?
Czołówka mówi mi, że nie, ale dalej mam wątpliwości XD

Niby aktorzy ("aktorzy") w tym grają, ale robią to w taki sposób, że przywodzi mi na myśl jedynie "Trudne sprawy" i "Ukrytą prawdę". Lektor opowiadający co jest na ekranie tym bardziej wzmacnia ten efekt - tym bardziej że jest całkiem zbędny, nie trzeba mieć podstawówki skończonej, żeby rozumieć co się dzieje na ekranie.

Fabuła z jednej strony tak napisana, jakby miał być serial na serio (jakieś poboczne wątki, coś tam, coś tam), ale jest tak prosta jak budowa cepa więc znowu mam podejrzenia, że ktoś siedział na kiblu już na planie i pisał scenariusz na bieżąco.

Nie wiem czy produkcja jest ironiczna i sobie cała ekipa robi jaja, czy nikt na planie, przy montażu ani przy postprodukcji nie miał oczu. Ciężko mi uwierzyć, że to drugie, ale z drugiej strony tylko trochę bym się zdziwiła.

W tym wszystkim samej straży pożarnej było może z 5 procent, co jak na serial, który ma w tytule "remiza" jednak trochę słabe o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones