PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106230}

Reno 911!

Reno 911
6,9 621
ocen
6,9 10 1 621
Reno 911
powrót do forum serialu Reno 911!

http://youtube.com/watch?v=Gh5a_uemynU

czemu serial jest tak mało popularny wśród użytkowników filmwebu?

ocenił(a) serial na 8
Jull

Może dlatego, że niewielu użytkowników Filmwebu ma dostęp do Comedy Central.

ocenił(a) serial na 7
Chefren

ale jednak forum serialu Hoży Doktorzy nie jest tak puste.

ocenił(a) serial na 8
Jull

Tak, tylko zwróć uwagę na to ile odcinków serialu "Hoży doktorzy" jest emitowanych na dobę, a ile Reno 911!.

ocenił(a) serial na 7
Chefren

ależ oczywiście..
Jednak mimo wszystko jestem zdziwiona, aż tak małą popularnością tego serialu. Słyszałam o nim zanim zagościł na comedy central i podchodziłam do niego z dosyć dużym entuzjazmem. Muszę przyznać, że mnie nie rozczarował, chociaż ma lepsze i gorsze momenty.
Liczyłam, że zapoznam się z opiniami innych użytkowników, a niestety jest jak jest.

Jull

Od lutego serial powraca do Comedy Central :D

ocenił(a) serial na 10
trutek122

Którego lutego?

ocenił(a) serial na 8
Jull

Scrubsów łatwo znaleźć z lektorem online, poza tym do reno chyba w ogóle niema napisów, tylko wersje zgrywane z comedy central. Ja i tak wolę oglądać z oryginalną ścieżką i daję sobie radę bez napisów ale dużo ludzi nie ogarnia angielskiego.

Jull

może dlatego, że jest słaby i mało śmieszny ;-)

użytkownik usunięty
Krooger

dokładnie:)

Krooger

Pewnie dlatego powstało 6 serii :)

markowaw

W końcu miliony much nie mogą się mylić ;-)

Krooger

W takim razie nie oglądaj nigdy filmów dobrze ocenianych na Filmwebie bo do nich dołączysz :)

markowaw

Przed seansem nigdy nie kieruję się recenzjami i ocenami. Mam swoje zdanie. I takie też zdanie mam o RENO 911. Swoje ;-)

Krooger

Inaczej - nie oceń broń Boże nigdy dobrze filmu, który już ma dobrą ocenę, bo dołączysz do tych milionów... Ps. Bardzo często oceny na Filmwebie pozwalają zaoszczędzić czas i chronią przed włączeniem badziewia, bo w końcu po to są ( a swoje zdanie to możesz mieć po obejrzeniu filmu a nie przed seansem - jak piszesz) :)

markowaw

Nie mów mi co mam robić proszę ;-)

Tak - swoje zdanie mam przed seansem - czysto techniczne i po - subiektywne. Zawsze wygłaszam publicznie to "po".

Jull

Bo nie jest tak zajeb......sty jak "Chłopaki Z Baraków" Kurde Faja może dlatego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones