PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 129
ocen
6,5 10 1 9129
Revolution
powrót do forum serialu Revolution
ocenił(a) serial na 7
akam91

to swoją drogą był niezły paradoks - Rachel, bitch nr 1, nagle staje się tą, która nawraca Milesa ;)

ocenił(a) serial na 9
akam91

Dajcie spokój z tą całą Rachel! Zimna i egoistyczna suka, którą ktoś miał odstrzelić po pierwszym sezonie. Byli w Wieży, powiedziała co wiedziała i dziękuję, do widzenia ( resztę równie dobrze może dopowiedzieć Grace). A ta jej niby zmiana na lepsze bo martwi się o Charlie! Ciekawe czy tak samo się martwiła gdy siedziała u Bassa na garnuszku i miała, jak sama powiedziała, jedzenie i dach nad głową.

ocenił(a) serial na 8
agap000

baa i jeszcze z nim spała...

ocenił(a) serial na 8
akam91

a tak strasznie teraz na niego narzeka...;/
ech.. szkoda że jej nie zabili przed końcem serialu

ocenił(a) serial na 3
The_Fallen

Dzięki Bogu.

Przydałoby się jeszcze anulować te co powstały.

Piotrek4

no czesc z nich sie powinno anulowac bo nic tylko same odgrzane kotlety ktore w tym wypadku smakowac nie beda, nie to co w pewnych innych przypadkac mogloby byc

ocenił(a) serial na 6
Piotrek4

Powinni anulowac Twój ulubiony gniot AVATAR

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Trochę szkoda, mógłbym oglądać to dalej, niezły z tego "zapychacz". ;)

elo84

mi brakuje jakiegos fajnego postapo serialu

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Mi też bo lubię takie klimaty.

The_Fallen

Zawsze możesz obejrzeć nowy "The Last Ship", jeśli przypadnie Ci do gustu. Mnie pierwszy odcinek nie przekonał.

_wilczur_

zamierzam ogladac

ocenił(a) serial na 7
_wilczur_

Statek (El Barco) coś podobnego fabuła to Last Ship ja moge polecić.

tihomax

Zabierałem się za El Barco, ale w końcu nie obejrzałem. Dzięki za polecenie, na pewno obejrzę. Ostatnio pojawił się jeszcze "The 100" i ciekawie zapowiada się "The Leftovers", ale ani jednego, ani drugiego, który w sumie jeszcze nie wyszedł, nie oglądałem

ocenił(a) serial na 7
_wilczur_

Wiesz, ostatnio troche tych seriali się pojawiło ale się obawiam czy nie za dużo przez co wiele może się przedwcześnie zakończyć.

ocenił(a) serial na 1
_wilczur_

The 100 polecam. Obejrzałem w dwa dni i nie żałuję.

ocenił(a) serial na 7
_wilczur_

Jeszcze jest "Pod kopułą" też się nad tym zastanawiam. Do tego Stephen King to może nie być takie złe.

The_Fallen

Serial był momentami niesamowicie nielogiczny, wręcz idiotyczny, ale potencjał miał bardzo duży. Oglądało się go mimo wszystko dobrze. Najbardziej uwłaczająca zawodowi aktora była córka Rachel... naprawdę, jak można grać z tą samą miną przez 40 ponad odcinków? Właściwie taka mieszanina dobrego i żenująco słabego aktorstwa. Jedni dawali radę uciągnąć co raz bardziej skomplikowane postacie, a inni po prostu sobie byli na planie. Żenada. Ale tak, serial mimo wszystko oceniam wysoko za sam pomysł. Tylko brak pewnych logicznych powiązań między niektórymi wątkami mnie drażnił. W sumie żałuję, że nie ma 3 sezonu, ale bardziej bym się zdenerwował brakiem kontynuacji innych seriali.

Weles20

wiele rzeczy mialo potencjał, niestety nie wykorzystany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones