PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 129
ocen
6,5 10 1 9129
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

i dobrze, bo kolejna wojenka wielce byłaby naciągana. aczkolwiek liczyłam na jakieś spójne zakończenie, a nie nadzieję na nowe perypetie. zostawili sobie otwartą bramę do kontynuacji, której nie będzie. takie to jakieś nierozumiałe dla mnie.

Whiskerss

Czyli nie ma jakiegoś sensownego zakończenia? Bo chciałam dać serialowi drugą szansę... The 100 obejrzałam i się wciągnęłam w apokaliptyczne wizje, ale nie lubię seriali bez ogarniętych finałów.

LilithAJ

Nie ma finału, jest typowa zapowiedź kolejnego sezonu, także trudno liczyć na zamkniętą całość.

użytkownik usunięty
Whiskerss

Chyba, że wyblagają jak miało to miejsce z serialem "Jericho" zakończenie otwarte i bum koniec listy, petycje itp pomogły, dograno 6 odcinków drugiego sezonu, który zakończył wszystko jak należy :)... Moim zdanie z szacunku dla widza a jest ich miliony nawet jak o milion za mało to powinno się dogrywać choćby 1,5h finał serialu tak dla zamknnięcia i szacunku oglądającego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones