PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40116}

Rewolwer i melonik

The Avengers
7,7 1 558
ocen
7,7 10 1 1558
Rewolwer i melonik
powrót do forum serialu Rewolwer i melonik

Wie ktos moze gdzie mozna obejrzec ten serial online z napisami, albo go sciagnac? Bo
nie moge nigdzie znalesc calej serii.

LadyDarkness

kat.ph

LadyDarkness

Calej serii i tak nie znajdziesz, bo tak jak w przypadku Dr Who czy Adam Adamant Lives! nie ktore odcinki sa zaginione

użytkownik usunięty
LadyDarkness

Podjąłem próbę popartą prośbą o zrobienie napisów do tego serialu na Forum napisowym (nie można tu napisać nazwy bo cenzura blokuje)...nawet nikt nie zajrzał na te posty,wrzuciłem jeszcze seriale "The Invaders" i "Ulice San Francisco"..(też cisza),z jednej strony nie ma się co dziwić bo to pewno dwudziestoparulatkowie tam tłumaczą a nie można od nich wymagać by ktoś zainteresował się serialami z lat 60-tych.(!).natomiast współczesny chłam to na potęgę jest tłumaczony,nie wiadomo jeszcze czy serial doczeka zakończenia swojego sezonu a napisy już na bieżąco są produkowane..z drugiej jednak strony pełen szacunek dla kogoś kto podjął się tłumaczenia "Strefy Mroku"(1959-64),(właśnie jest w połowie trzeciego sezonu-brawo!)...

ocenił(a) serial na 10

Proszę o przesłanie na cypherek83@wp.pl linka do tego forum napisowego :)

również poproszę ;)

Ja rowniez bardzo poprosze o przeslanie linka na e-mail: norbk@ na Wirtualnej Polsce ;)

Nie liczcie, proszę, na napisy do tego serialu,
z jednego prostego powodu - DVD nie posiada żadnych napisów,
w tym oczywiście napisów oryginalnych.
Nikt poważny się za to nie weźmie, bo szkoda życia.
Tłumaczenie ze słuchu to masakra.
Nawet największe grupy napisowe nie tykają serialu, póki nie mają oryginałów.

LadyDarkness

A w wersji oryginalnej?

JohnBeCool

gryzoń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones