PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 110 987
ocen
8,6 10 1 110987
8,3 18
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Fabuła jak i żarty głównego bohatera Ricka są czerstwe i nieśmieszne.Bohaterowie to typowi idioci zwłaszcza ten dziadyga. Ogólnie twórcy tego serialu są chyba jeszcze na etapie ewoluowania planktonu a ich przemyślenia na temat wszechświata są tandetne i bezsensowne zresztą czego można się spodziewać po jakiejś marnej bajeczce.

ocenił(a) serial na 10
Xx_Joker_xX

Ej kolego, po pierwsze nie bajka tylko kreskówka a poza tym kto ci powiedział że to dla dzieci z tego co wiem ten serial powstał dla starszej grupy odbiorców. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Xx_Joker_xX

I kto to mówi dzieciak który lubi lego :)
A tak wógóle po co mnie od frajera obrażasz ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Xx_Joker_xX

Ale po c*uj mnie obrażasz ?
Po za tym nie umiesz napisać dlaczego i z jakiej racji mnie obrażasz, wtedy bym zrozumiał o co masz ten ból dupy.

Kajsones55

Jakbyś nie był dnem intelektualnym to byś zrozumiał dlaczego cię "obrażam" (stwierdzam fakty).

Kajsones55

kajsones na nastepnych zawodach cie pokonam

ocenił(a) serial na 10
Karmel_8

Hahahaha dobra nie będę dyskutował z dziećmi neo którzy wolą mnie obrażać za to że miałem rację co to tej kreskówki i nie obrażajcie mnie z powodu tego że uwielbiam ten program :)

Kończę temat!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kajsones55

HAHAHAHA jestem Kajsones mam 55 centymetrowe wodogłowie i będę wyzywać kogoś od dzieci neo ,ponieważ ktoś stwierdził , że moja bajeczka jest do dupy i co najzabawniejsze napiszę ,że "ten serial powstał dla starszej grupy odbiorców. :)".Zastanawia mnie jaka jest ta twoja kategoria starszej grupy odbiorców: kapuściane łby z IQ parapetu podobne do ciebie czy osoby z podgatunku jestem łysy mam trzy paski na dresie i myślę , że wszystko w tej marazmowej bajce rozumiem i jestem "YNTELIGENTYM CZOWIEKIEM".

ocenił(a) serial na 10
Xx_Joker_xX

Nie chcę mi się komentować tego co napisałeś powiem ci jedną rzecz "Jesteś Żałosny"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Xx_Joker_xX

biedny kartofelek :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Xx_Joker_xX

Bajka to gatunek literacki mieszczący się w epice. Proszę nazywaj rzeczy po imieniu, omawiany twór to kreskówka, lub jeśli ktoś woli: serial. Bohaterowie są parodią. Idiotyczni i płytcy na przeciw reszcie - niemal takiej samej, pokrytej jedynie warstwą pseudo-mądrych tekstów i głębokiej przeszłości.
Humor to kwestia subiektywna, więc na ten temat się zamknę.
Myślę też, że nie powinieneś pisać wyzwisk na jakieś osoby bezpodstawnie - twórcy mają własne wizje, a to, że niektórym się nie podobają to nie wina twórców. Tak właściwie to dobrze świadczy. Mamy własne umysły, nie musimy iść za czymś bo popularne i jeśli komuś ta kreskówka nie podchodzi to świetnie, że o tym pisze. Niech tylko maksymalnie ograniczy wyzwiska, wypowie się z szacunkiem i uzasadni argumenty. Proszę też, nie czepiaj się ludzi gdy cię wyzywają, kiedy ty wszczynasz to dziecinne zachowanie. O dziecinności mówiąc, a właściwie ''Żenującej KRESKÓWCE dla dzieci'' - myślę, że między dziećmi, a młodzieżą (która z pewnością jest dużym fragmentem publiczności) jest duża różnica. Sam serial jest od lat szesnastu, a dojrzałość do jego oglądania to kwestia tego, jaki kto ma umysł.
Na tym zakończę.
Pozdrawiam i mam nadzieję na poprawę zachowania względem osób, których nie znasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TroJaX3

Ja natomiast mam nadzieję, że nie będziesz więcej wyrażać swoich nic nie wartych opinii, TrojaX3. Nikogo to nie interesuje.

ocenił(a) serial na 8
Karmel_8

Proszę o nie nazywanie mnie prostakiem, kiedy powyżej zachowujesz się jak się zachowujesz.
Wyraziłam własne zdanie, ponieważ od tego jest wpis na forum, oraz funkcja komentowania go. Jeśli kogoś moja opinia nie interesuje nie musi jej czytać. Będę więc ją wyrażać.
Proszę również o trochę szacunku, ja nie znam was, wy nie znacie mnie.
Poza tym, jeśli możesz Karmel_8 nie wyrażaj się za całość. Faktycznie może pewnej grupy to nie interesuje, jednak każdy jest indywidualną jednostką, więc pozwól wyrazić wszystkim ich opinie. To, że ty tak myślisz, wcale nie oznacza, że każdy to robi.
Dodam też, że każda kulturalna opinia wnosi coś do wątku.
Mam nadzieje, że wiadomość nie zabrzmiała jakbym chciała was obrazić, chodziło mi tylko o upomnienie zachowania.

TroJaX3

Cool story chłopczyku.

ocenił(a) serial na 8
Xx_Joker_xX

Jestem kobietą.

TroJaX3

Jestem kobietą (uuu!)
Wyzwoloną (hej!)
Zawsze to powtarzam
Jestem jak najbardziej sobą!

Kobietą (uuu!)
Wyzwoloną (hej!)
I mogę sobie pozwolić na to
na co mam ochotę!

Jak pani nazwie kobietę, która ma ochotę
I robi to za darmo
Z wieloma partnerami, często!

Eee... Myślę, że nazwę tą kobietę
Kobietą, która
Potrzebuje miłości, uczucia.

ocenił(a) serial na 8
Xx_Joker_xX

Przepraszam? Nie rozumiem, po co zamieściłeś tutaj tekst tego remix'u. Upomniałam cię, ponieważ nie podoba mi się, że pomimo wyraźnych sygnałów co do mojej płci ją mylisz. Jeśli to była aluzja do nazwania mnie ''ku**ą'' czy porównania do tego jak ukazywane są feministki zawiodę cię, nie jestem ani jedną, ani drugą.

TroJaX3

Spokojnie, dziewczynko. Złość piękności szkodzi, a Ty za bardzo nie masz czym szastać - tak strzelam.

ocenił(a) serial na 8
Xx_Joker_xX

Hah, dobrze strzelasz. Piękna nie jestem, jednak prosiłabym o nie wypowiadanie się na ten temat, jeżeli nie znamy swoich twarzy. Nie chcę by ta dyskusja spadła na poziom niższy niż jest.

użytkownik usunięty
Xx_Joker_xX

Panie usuń pan konto

Panie cofnij się pan w czasie i powiedz rodzicom, żeby usunęli ciążę.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Xx_Joker_xX

Kultularny jesteś i to bardzo

A dziękuję za zauważenie tej zacnej kultury na wysokim poziomie.

użytkownik usunięty
Xx_Joker_xX

Wiesz co, przepraszam że ciebie przezywałem, przyznaję ci racje, w tym serialu nie ma nic innego oprócz ciągłego rzucania przekleństw (a to kwalifikuje się jako żart)
Nie no ja lubię Ricka i Morty'ego, ale od jakiegoś czasu coraz mniej mi się podoba, i nie rozumiem tego 5 miejsca w rankingu, wychwalania tego serialu i nazywaniem go najlepszym serialem animowanym dla dorosłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones