PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 184
oceny
8,6 10 1 111184
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Do dziś nie wiadomo (tak naprawdę) dlaczego przerwali Futurame ( i zwykli śmiertelnicy nigdy się tego nie dowiedzą ) bo na pewno nie z kwestii finansowej.
Rick I Morty to jest tak naprawdę pomieszanie Family Guy z Futuramą
Czyli 2 najlepsze animowane seriale stulecia po prostu petarda :D

użytkownik usunięty
andrzej219

może po prostu skończyły się im pomysły, ostatnie sezony były średnie, najgorsze chyba te które długo trwały

ocenił(a) serial na 9

Fakt ostatni sezon futuramy był zdecydowanie słabszy ( w sumie nikt mi nie powie że pomysł na nieograniczone wszechświaty może się skończyć bo tu jest nieograniczony potencjał ) myślę że to nie z braku pomysłów po prostu coś poszło nie tak .
Moim zdaniem simpsonowie też od przynajmniej kilku sezonów to już nie jest to samo co kiedyś ale jednak trzymają poziom , więc nawet jak przyszłe sezony miały by być słabsze to i tak serial miał by ogłądalność

użytkownik usunięty
andrzej219

problem z nieograniczonymi wszechświatami jest taki, że nieskończenie wielka ilość może być zarówno dobra jak i nudna xD

ocenił(a) serial na 9
andrzej219

I tak i nie. Nieumiejętne eksploatowanie tematu nieskończoności ( do kwadratu) może spowodować szybkie wypalenie tematu a potem nie będzie już nic wiecej do zaoferowania widzowi. Z jednej strony odcinki takie jak intergalaktyczna kablówka piszą się same, z drugiej po dwóch odcinkach (i to nie jako jedyny wątek) temat nadaje się najwyżej na tło.

ocenił(a) serial na 9
andrzej219

Szczerze powiedziawszy mam nieco inne odczucia. Dopiero po oglądnięciu 3 sezonów R&M mogę śmiało powiedzieć że Futurama to wciąż niedościgniony wzór. Chodzi mi głównie o występujące postacie. Próżno szukać tu choćby pobocznych postaci, które zawsze potrafiły dostarczyć kupę śmiechu jak chociażby dr Zoidberg, Zapp Brannigan czy Scruffy. Wzamian za to mamy więcej brutalności czy wręcz nawet obrzydzenia.. Serial bardzo dobry, niektóre odcinki wybitne (Ricklantis Mixup), ale do Futuramy sporo brakuje :) Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones