PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 196
ocen
8,6 10 1 111196
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

S03E01 - wrażenia

ocenił(a) serial na 9

Muszę przyznać, że odcinek jak najbardziej dał radę. Bałem się nieco, że rozwiązanie kwestii ucieczki z więzienia oraz konsekwencji zapuszkowania Ricka zostaną niezgrabnie zamiecione pod dywan w pierwszym odcinku - i w dużej mierze tak się stało. Ale w jakim stylu! Teleportacja siedziby Rady Ricków w więzienie - teraz widziałem już wszystko :) Bardzo ładne, konsekwentne pokazanie międzywymiarowych hulanek (odwiedzenie "oryginalnego" świata z 1 sezonu). Klimatyczne lokacje jak zawsze. Tylko jedna rzecz nieco mnie rozczarowała - portal gun w mogile. Wąpię, czy oryginalny Rick byłby na tyle nieroztropny aby zostawiać swój najważniejszy gadżet w takim miejscu. Chyba, że było to swoiste koło ratunkowe na wypadek takich sytuacji, w końcu tylko wnuki wiedziały, że należałoby tam szukać, wobec czego byłoby to całkiem sprytną zagrywką.
Phoenix Person!

ocenił(a) serial na 8
rynsztof

Co za odcinek wow, przez 20 minut działo się więcej niż w wielu sezonach innych seriali. Ten serial wciąż będzie trzymać poziom, a portal gun to drobnostka wobec całego odcinka który był po prostu przekozakiem. Odniesienia do dawnych odcinków to po prostu cudo, a ten odcinek dodatkowo był naszpikowany jedną wielką akcją. 10000000/10

ocenił(a) serial na 10
rynsztof

mozesz powiedziec wiecej o oryginalnym swiecie z 1 sezonu? Oglądałem hurtem odcinki i niektóre wątki mi się mieszają. Co tam Rick narobił, że wygląda to jak wygląda?

ocenił(a) serial na 7
bini0l

Świat z pierwszego sezonu to była zwykła ziemia - przez Ricka się to zmieniło. Otóż6 odcinku pierwszego sezonu Rick zrobił dla Morty'ego eliksir miłości. Jednak był pewien problem - nie można go było używać na osobie z grypą. Ale akurat był sezon grypowy, więc przez Jessice na której był użyty eliksir wirus się rozprzestrzeł wszystkich, a później na całej ziemi i wszyscy (nie licząc Rick'a, Summer, Jerry'ego i Beth) byli zakochani w Mortym. Rick chciał zrobić antidotum, ale nie wyszło i wszyscy zmienili się dziwne istoty. Nie dało się tego naprawić, więc Głowni bohaterowie przenieśli się na ziemię, będącą zastępczym wymiarem. Tam działo się to samo, tylko Apokalipsa została zakończona, a Rick i Morty z tego zastępczego wymiaru zginęli (podczas budowy wynalazku Rick'a) i ci obecni bohaterowie ich zastąpili, zamieszkując w następczym wymiarze. Natomiast reszta rodziny została na tej poprzedniej ziemi, pozostając przy tym ostatnimi normalnymi ludźmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones