PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 196
ocen
8,6 10 1 111196
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Nasłuchałem się jaki ten serial jest fantastyczny, 3. miejsce w rankingu seriali FW, napaliłem się, dodałem do mojej aplikacji do śledzenia seriali, zaopatrzyłem się w pierwszy sezon, włączam pierwszy odcinek, po 7 minutach wyłączam, usuwam z aplikacji i załamany zastanawiam się w jakim kierunku zmierza świat...

Jasne, widziałem opinie, że pierwszy odcinek trzeba przebrnąć, że potem jest lepiej.
Ale nie, to co zobaczyłem mi wystarczy i dziękuję. Nie wystawiam oceny, bo zdaje sobie sprawę, że nie obejrzałem praktycznie nic, jednak opinie sobie wyrobiłem i odradzam wszystkim.

4th_hokage

Mówi się, że to pierwszy odcinek jest tym najsłabszym i przez niego trzeba się przełamać (w końcu to tylko pilot). Warto jednak obejrzeć kolejne bu ocenić czy warto oglądać dalej.
Ja zalecam byś zobaczył sobie jeszcze tylko odcinek 6 i jeżeli on cię nie przekona to rzeczywiście daj sobie spokój z tym serialem. (w końcu to tylko 20 minut, a nie 60 jak np. Gra o Tron, więc można spróbować)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones