PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 184
oceny
8,6 10 1 111184
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Ten serial to śmieć

ocenił(a) serial na 2

Żałuje że obejrzałam całe 2 odcinki (brat mnie zachęcał). Jak coś takiego mogło powstać i zdobyć tak wysokie oceny? Przestałam wierzyć w ludzkość

ocenił(a) serial na 2
alka893

j.w

ocenił(a) serial na 10
alka893

Ten serial jest topem kompletnie zasłużenie. Łączy teorie naukowe, futurystyczną wizje świata i amerykańską popkulturę przeobrażając w komedie i za to ta wysoka ocena. Widocznie nie lubisz ani jednego elementu, więc powinieneś najpierw sprawdzić o czym jest serial, który ci ktoś poleca, a nie pisać głupie posty.

Oglądaj sobie dalej "nie ma to jak hotel" - rzeczywiście, zajebisty serial. Taki odkrywczy. In your face ....

wabba dabba dub dub

ocenił(a) serial na 2
astro91

Tak, widac jaki mądry i zabawny jest ten serial, szczegolnie 1 odcinek kiedy ten Rick cały czas bekał, albo Morty wsadził sobie coś tam d***, w sumie nie wiedzialam czy śmiac sie czy płakać. Nie mój typ humoru widocznie...

alka893

Dla tego zazwyczaj nie oglądam pierwszego odcinka na początku w tego typu kreskówkach. Zazwyczaj są niezwiązane z fabułą, słabe, albo walą spoilery. Tak też było w tym przypadku...

ocenił(a) serial na 9
alka893

Ja jak na razie widziałem tylko odcinek 2 drugiego sezonu (celowo wybrałem dalszy odcinek licząc że się zdążyli rozkręcić ale jeszcze nie wypalili) i jestem zachwycony. Bogactwo przedstawionego świata i wieloznacznych postaci robi wrażenie. Szkoda, że gazowy byt wprost wyjawił swoje zamiary co do niższych form życia opartych na węglu. Lepiej było to zostawić jako sugestię.

alka893

Nie ma to jak oceniać serial po pierwszych dwóch odcinkach .

_DeMsOn_

A po ilu odcinkach można oceniać serial? Skoro dałeś oszukanym 1 to rozumiem że obejrzałeś wszystkie 32 odcinki aby ocenić?

Bartus0077

Nie , obejrzałem kilka w sporych odstępach czasu . Serial trzyma cały czas ten sam poziom . Za to Rick and Morty rozpędza się coraz bardziej z następnymi odcinkami .

_DeMsOn_

Aha czyli tylko Ty możesz oceniać serial po paru odcinkach a inni nie mogą? Dla mnie też Rick and Morty trzyma ten sam niski poziom po kilku odcinkach.

Bartus0077

Z autopsji wiem że takie seriale jak Rick and Morty itp. raczej słabo zaczynają . Ja przynajmniej miałem takie odczucia po kilku odcinkach , jak i komentarze wyżej chyba o tym świadczą .

ocenił(a) serial na 1
alka893

Ludzkość zmierza bzrdzo szybko w kierunku obrazu przedstawionego w filmie „Idiokracja”. Dlatego ten idiotyczny serial ma tak wysokie oceny.

ocenił(a) serial na 10
alka893

Cóż nie każdemu musi odpowiadać taki typ humoru. :)

użytkownik usunięty
alka893

Wiesz co, właśnie o to chodzi: to jest takie głupie że aż fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones