PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 110 987
ocen
8,6 10 1 110987
8,3 18
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Obejrzałem kilka odcinków, żeby móc wydać obiektywną ocenę. Nie wiem komu podoba się ten serial, chyba tylko ludziom przypominającym społeczeństwo z filmu „Idiokracja”. Czy ciągłe wulgaryzmy, bekanie i pierdzenie jest naprawdę takie zabawne? Dla mnie jest żenujące. Temu serialowi nie pomogą nawet wtrącenia pseudonaukowe, które są również na bardzo niskim poziomie jak cały serial.

anowickiroman

True...

ocenił(a) serial na 10
anowickiroman

To zależy jaki kto lubi humor. ;)

ocenił(a) serial na 10
anowickiroman

o, kolejny biedny kartofelek :D

ocenił(a) serial na 8
anowickiroman

Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć "Ricka i Morty'ego". Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw fizyki teoretycznej większość żartów przeleci nad głową typowego widza.
Do tego dochodzi nihilistyczna postawa Ricka, która została zręcznie wpleciona w jego postać - jego filozofia czerpie garściami choćby z literatury nurtu Narodnaja Wola. Fani serialu są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie, że nie tylko są one zabawne - mówią nam coś głębszego o ŻYCIU.
Dlatego też ludzie którzy nie lubią "Ricka & Morty'ego" w gruncie rzeczy SĄ idiotami - nigdy nie doceniliby, dajmy na to, dowcipu powiedzonka Ricka "Wubba Lubba Dub Dub", które tak naprawdę jest ukrytym odniesieniem do rosyjskiej epopei Turgieniewa "Ojcowie i Dzieci". Kisnę kiedy pomyślę jak któryś z tych prymitywów zdezorientowany zachodzi w głowę, podczas gdy na ekranach telewizorów emitowany jest genialny humor Dana Harmona. Doprawdy... Aż żal mi tych głupców.
I tak, MAM tatuaż z Rickiem i Mortym. Nie, nie możecie go zobaczyć, jest tylko dla oczu kobiet i to wyłącznie tych które są w stanie udowodnić że mają w granicach 5 punktów mojego IQ (najlepiej nieco niższe).

Rysio9742

Jesteś właśnie tym typem odbiorcy, który opisał w tytule tego wątku @anowickiroman.

ocenił(a) serial na 9
PrologPL

To jest copypasta... Nie bierze się tego na poważnie.

Rysio9742

Nie wieże, że ktoś napisał taki komentarz... WoW. Co za ludzie chodzą po tym świecie.

ocenił(a) serial na 8
Rysio9742

Oryginalnie...

ocenił(a) serial na 2
Rysio9742

:D Dawno nie przeczytałem czegoś tak absurdalnego.

ocenił(a) serial na 10
anowickiroman

w pełni rozumiem, ze serial może się wielu osobom nie podobać i do wielu osób nie przemówi forma. Sposób podania jest bardzo specyficzny. Dodaktkowo potrzeba kilku odcinków żeby się do tego przekonać i wczuć w klimat i fakt obejrzenie jednego może nie zachęcić, ale jeśli ktoś stwierdza, że jest to dno umysłowe dla troglodytów świadczy to o trzech rzeczach:
1) albo oglądał zbyt pobieżnie/jest zbyt mało spostrzegawczy i nie wyłapał subtelności, odwołań i tego co przemycają twórcy w poszczególnych odcinkach (czasem pokazując coś w krzywym zwierciadle aby z tego zadrwić czasem aby zmusić do rozważań wręcz filozoficznych. zrozumiałe też wielu rzeczy napewno nie doceniłem bo potraktowałem zbyt pobieżnie.
2) ktoś kompletnie nie potrafi czytać między wierszami i nie umie interpretować rzeczy inaczej niż dosłownie. nic w tym złego tak po prostu jest i w zadnym wypadku nie krytykuje. komuś brak takiego skilla, innemu empatii, a innemu wyobraźni przestrzennej. Ale trzeba być tego świadomym i w takim wypadku nie wydawać opinii tego typu.
3) Sam należy do wspomnianej przez siebie grupy i przekaz jest dla niego zbyt trudny.

anowickiroman

Idź sobie "M jak miłość" pooglądaj lepiej... może mniejsze zło przeżyjesz :)

ocenił(a) serial na 10
anowickiroman

w serialu jest mnóstwo parodii różnych filmów i mnóstwo żartów które mają drugie dno, ale skoro widzisz w tym serialu tylko bekanie i pierdzenie to musisz mieć smutne życie (z mojego subiektywnego punktu widzenia). mimo wszystko szanuje Twoją opinię, ludzie mają różne poczucie humoru i wrażliwość

ocenił(a) serial na 8
zaba285

"Musisz mieć smutne życie" "Szanuję Twoją opinię". Tak, bo po napisaniu na koniec formułki "szanuję" kasujesz obrzucanie gównem rozmówcy, które odbyło się zdanie wcześniej...

ocenił(a) serial na 9
anowickiroman

"Obejrzałem kilka odcinków, żeby móc wydać obiektywną ocenę" hahahahahahah

użytkownik usunięty
anowickiroman

Panie idź pan w ....

anowickiroman

Czy ja wiem...

https://www.youtube.com/watch?v=eMJk4y9NGvE

anowickiroman

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena.

Radek_Traczyk

i do tego szkodliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones