PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 110 945
ocen
8,6 10 1 110945
8,3 18
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Adult Swim oficjalnie zamówiło trzecią serię. My man!

ocenił(a) serial na 8
RobertSolski

My man!

ocenił(a) serial na 7
RobertSolski

Lookin' good!

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

I like what they got.
Nie bylo innej opcji, wygląda na to ze R&M wychodzi na produkt flagowy stacji.

ocenił(a) serial na 10
_Kamyk_

Martwią mnie tylko słowa mr. Puppybutthole'a - półtorej roku LUB DŁUŻEJ... Czyli trzecia seria prawdopodobnie nie wcześniej jak w 2017...

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

Mam cichą nadzieję, że autorzy chcieli się tylko z nami podrażnić w ten sposób :D Dowalić taki finał, zostawić wszystko w taki sposób i kazać ludziom czekać półtora roku? In our culture this is considered a dick move.

ocenił(a) serial na 10
Cornholio77

Norma jest to, że na tej stacji wszystko zamawiane jest/robione nieregularnie. Przykładem Venture Bros., Metalocalypse czy Superjail! Tak samo zlikwidowali <tak twierdza> Aqua Teen Hunger Force, najdłużej wydawany, najpopularniejszy program z wierna widownia, mimo świetnej formy twórców i chęci do kontynuacji. Z innej beczki - mimo kapitalnego pilota Korgoth the Barbarian, nie zamówiono sezonu. W każdym razie albo stacja, albo studio dziwnie się zachowują..

ocenił(a) serial na 8
RobertSolski

Autorzy powiedzieli potem że 3 sezon pod koniec 2016 lub na początku 2017.

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

WUBBA LUBBA DUB DUB!

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

Gdzie można obejrzeć 3 sezon! Nigdzie nie mogę znaleźć!

ocenił(a) serial na 10
blackbudda

będzie już w sierpniu

ocenił(a) serial na 9
blackbudda

Koniec sierpnia a go nie widać ktoś coś wie ?

Beven

obiecali początek października jest live stream z tworzenia odcinka. https://www.youtube.com/watch?v=afhkPevJZco

ocenił(a) serial na 10
goro080

Najnowsza data to 3 grudnia.

astro91

mało czasu im zostało, obiecali 2016 wiec powinni jakoś się wyrobić aby fanów nie zawieść...

ocenił(a) serial na 8
Nethvoy

Wyrobią się na 31 grudnia. XD

ocenił(a) serial na 8
Blue_Fairy

I się nie wyrobili...

Blue_Fairy

Niedobrze... mieli tyle czasu, troche ponad tuzin odcinków 20 minutowej animacji, obiecanki, że w 2016 sezon 3, lekki cliffhanger pod koniec ostatniego sezonu... nie podoba mi się to. Teraz zapowiedź na 2017... mogliby troche bardziej przybliżyć date premiery, bo tak moga odkładać w nieskończoność...

ocenił(a) serial na 10
Nethvoy

Ja nie wiem co wy braliście ale odstawcie to, od samego końca 2 sezonu data 3 nigdy ale to prze nigdy nie była podana przez twórców to że ktoś fake słał a wy to kupiliście to wasza sprawa ja wieże w słowa mr poopybutthole czyli coś około kwietnia przynajmniej taką mam nadzieje.

sdhfu

Była chyba mowa pod koniec 2 sezonu, że kolejna część w 2016. Są również rozmowy z twórcami, którzy sugerują datę trzeciego kwartału 2016 roku. Dokładnej daty nie było podanej, to się zgadza, ale jakiś okres rozstał nakreślony. Póki co brak informacji, a sam fakt, że adult swim zamówiło 3 serie prawie 1,5 roku temu, 2 sezon wyszedl rok po premierze 1 to daje do myślenia. Coś koło kwietnia to tez nie jest konkretna data, poza tym, gdzie została ta data wypowiedziana? Każdy w wątku liczył na premiere w 2016.
Wieże? Że Władca Pierścieni: Dwie Wieże? Przydałby się słownik, w to jestem w stanie uwieRZyć.

ocenił(a) serial na 10
Nethvoy

Dodatkowa scena po napisach w ostatnim odcinku jeśli chodzi o kwestię premiery na którą liczę nie mówię że pewna, a co do ortografi wybacz od dawna mieszkam w anglii i trochu lamie to fakt ale chamskie komentarze nie pomagają.

sdhfu

Ta dodatkowa scena odnosi się do premiery jeszcze w 2016 roku...
Co nie zwalnia cię z ortografii. Proponuje słownik, warto zainwestować.

ocenił(a) serial na 10
Nethvoy

Czyli widzę że kolega z kolej potrzebuję korepetycji z angielskiego lub czytania oraz matematyki premiera ostatniego odcinaka była 4.10.2015 a mr poopybutthole w tej ostatniej scenie wyraźnie mówi "turn in to rick and morty season 3 in like a year and a half or longer" więc gdzie tu się 2016 niby mieścił?

sdhfu

Na pewno nie od ciebie. Kto by to doskonale pamiętał, oglądałem odcinek ponad 15 miesięcy temu i nawet nie przypominam sobie tej sceny. Bardziej ufam temu co w wywiadach mówią twórcy, jakimi informacjami się dzielą niż jakimiś gimmickami serialowych postaci, jeszcze w tym serialu, gdzie często lubią robić nas w c...iula

ocenił(a) serial na 10
Nethvoy

Hahah po prostu muszę. I told you so.

sdhfu

You're doing it wrong

RobertSolski

Koniec 2016 a 3 odsłony nie ma. Mam nadzieję, że całkowicie nie zrezygnowali z tego pomysłu.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Trzeci sezon jest podobno ukończony będzie liczył 14 odcinków, data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej wklejam teaser sezonu https://www.youtube.com/watch?v=d-xREfdihtY

Poppinger

Bardzo dziękuję za tą dobrą informację!

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Oficjalny Sneak Peek

http://www.itechpost.com/articles/66709/20161219/adult-swim-finally-releases-off icial-rick-morty-season-3-animatic-sneak-peek.htm

RobertSolski

Właśnie wyszedł!!

ocenił(a) serial na 10
kerszi

To jest żart na prima aprillis. 9 sezonów poszukiwania sosu?
Prawdziwy 3 sezon zapowiedziany na lato.

astro91

Może i żart, ale to jest nowy odcinek i dosyć ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones