Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 5 Rick i Morty Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Rick i Morty (2013)

Mort Dinner Rick Andre

22m
8,1 1 123
oceny
8,1 10 1 1123
Rick i Morty
powrót do forum s5e1

Premiery odcinków co 2 tygodnie więc na całość czekać trzeba jakoś 2 miesiące. 
Brak polskiego dubbingu ani nawet durnego lektora. 
Napisy z okropnym opóźnieniem, których albo nie zdążysz przeczytać, albo je zapamiętasz. 
Wróćcie do netflixa proszę tam było lepiej

KrytyMe

ja mam napisy perfekcyjnie zsynchronizowana nigdy nie oglądałem na hbo i geyflixie, lektor a co dopiero dubbing to porażka tylko słabiaki będą czekać 2 tygodnie, cytując Rika "KrytyMe porostu zdobądź napisy i miejmy to za sobą"

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

dla mnie polski dubbing do "Ricka i Morty'ego" to mistrzostwo

brygadasfm

w porównaniu z oryginałem to porażka odczuwam zażenowanie słysząc polski dubbing

ocenił(a) serial na 9
PIXA_GOD

Dokładnie, oryginał jest nie do pobicia. Polski głos Ricka jest idiotyczny, w ogóle nie pasuje do postaci. W dodatku szacun dla HBO za wersję bez cenzury, zarówno w audio jak i w napisach. Tak trzymać! Netflix suxxxx!

ocenił(a) serial na 8
PIXA_GOD

Podajesz na profilu, że "Nie ma genu odpowiedzialnego za bycie geyem, nikt nie rodzi się gayem to cecha nabyta https://science.sciencemag.org/content/365/6456/eaat7693 "
Sprostuj to, skoro nie zrozumiałeś tego badania. Piszą np. "Same-sex sexual behavior is influenced by not one or a few genes but many."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones