Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 5 Rick i Morty Sezon 5, Odcinek 4
Odcinek Rick i Morty (2013)

Rickdependece Spray

22m
5,9 926
ocen
5,9 10 1 926
Rick i Morty
powrót do forum s5e4

Dobra

ocenił(a) serial na 9

Mimo entuzjastycznego podejścia do 5 sezonu i tego że pierwsze 3 odcinki uważam za całkiem spoko tak 4 odcinek był nudny, o niczym i bez humoru. Mocno wtórny. Brakuje też Ricka jako pierwszoplanowego geniusza, jest za to Rick który robi niewiele albo nic, jest tłem dla innych postaci. Szkoda bo dla mnie to ta postać jest motorem napędowym dla całego serialu.

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

Dokładnie. Najlepszy Rick to Rick potęzny a nie jak tutaj sierota

ocenił(a) serial na 9
szalonynu

Tak, o ile w pierwszych 3 odcinkach zepchnęli Ricka na dalszy plan to przynajmniej pokazali Mortiego z innej, moim zdaniem bardziej dojrzałej strony - nie jako głupiego dzieciaka który czego się nie dotknie to wpada w jakiś pierdoInik a jako dzieciaka który sam bierze sprawy w swoje ręce jeśli sytuacja tego wymaga, używa przemocy, morduje przeciwników i świetnie operuje sprzętem Ricka (w dodatku wszystko by osiągnąć swój cel, nie dla jakiegoś większego dobra co też uważałem za ciekawe szczególnie w odniesieniu do postaci Złego Mortiego). W czwartym odcinku wrócił głupi Morty, Rick dalej został na dalszym planie a sceny z resztą rodziny i prezydentem były skrajnie nudne i głupie (co też niepokoi bo przecież serial nas przyzwyczaił do tego że jeśli para tytułowych bohaterów dostaje bardziej zamulony odcinek to postaci drugoplanowe w tym czasie dostają coś ciekawszego) + to był chyba najgorszy "występ" postaci prezydenta z dotychczasowych. No i ta solucja, Rick który nie tak dawno solo niszczył dwa zorganizowane imperia (cytadela i robale) w dodatku będąc w punkcie bez wyjścia teraz musi mieć pomoc od konio-ludzi bo inaczej byłby oklep, zero kontroli nad sytuacją - 100% czystego przypadku. No i sam wątek odcinka - zmutowana sperma z kiepskimi nawiązaniami do Obcego, meh, ciekawszy już byłby zapychający odcinek z kablówką.

ocenił(a) serial na 9
WTTW_FILM

Akurat, odcinki z kablówką były, mega kreatywne. I genialne pokazywały, społeczeństwo w krzywym zwierciadle w jakim żyjemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones