Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 7 Rick i Morty Sezon 7, Odcinek 1
Odcinek Rick i Morty (2013)

Jak Pan Kupka odzyskał Kupkę w Pupce

How Poopy Got His Poop Back 22m
6,3 573
oceny
6,3 10 1 573
Rick i Morty
powrót do forum s7e1

I niestety widać to w tym sezonie żarty niczym suchary ogólnie oglądałem i coś było nie tak jakbym oglądał podróbkę lub słuchał ulubionego zespołu muzycznego z innym wokalistą śpiewającym stare piosenki, niesetny nie jest to już to samo RIP Rick and Morty.

PIXA_GOD

Dobre porównanie - taka podróbka niskiej jakości. RIP bym jednak jeszcze nie stawiał - bywały słabe odcinki (mnie np. tak samo rozczarował S05E04, Rickdependece Spray), ale później było znowu OK, więc zobaczymy jak będzie.

ocenił(a) serial na 9
PIXA_GOD

Masz rację, przeważnie właśnie po pierwszym odcinku było widać, mniej więcej w jakim kierunku będzie to szło. Pierwsze 3 sezony są niemalże bezbłędne, potem równia pochyła na niekorzyść, ale tutaj żarty już nie są tak cięte i ostre jak brzytwa, żarty tutaj to jechanie na starych sprawdzonych sezonach, z tą różnicą że nie są ani w 1% błyskotliwe i obrażają mnie tak naprawdę.

PIXA_GOD

Justin już dawno nie zajmował się fabułą, więc to nie jest powód

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

Twój komentarz to idealne malkontenctwo, wręcz podręcznikowe jeżeli wetniemy pod uwagę że Justin nie brał udziału w serialu już od dawna.

freqsli

A dokładnie od 7 sezonu ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

ocenił(a) serial na 8
PIXA_GOD

Nie. On od lat nie tworzył serialu. Tylko nagrywał głos s nawet jeśli by go przestał robić teraz do dopiero na 9 sezonie byłby widoczny spadek bo scnariusze są pisane do x sezonów w przód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones