Rick i Morty
powrót do forum 5 sezonu

Co z wami ludzie?

ocenił(a) serial na 10

Tak jak w temacie, co z wami? Dlaczego wszyscy narzekają na 5 sezon, skoro to jeden z lepszych sezonów? Okej, ósmy odcinek i jeszcze jeden wczesniejszy średni, ale pozostałe są na o wiele wyższym poziomie, niż większość odcinków choćby z 1 sezonu. Jedynie 2 i 3 sezon były ciut lepsze od tego piątego, ale tak poza tym trudno się przyczepić do czegoś.

Poryte, zabawne, wulgarne i pomysłowe. Kwintesencja Ricka i Morty'ego.

ocenił(a) serial na 10
jaroslaw16

"Dlaczego wszyscy narzekają na 5 sezon" - bo jest to najgorszy sezon ze wszystkich do tej pory, spadek formy jest ogromny względem poprzedniego sezonu, a odmienna opinia jednej osoby (czyt. twojej) tego nie zmieni

ocenił(a) serial na 10
matikati

Nie, no to opinia widzów, którzy zdziadziali (czyt. Ty), niczego nie zmieni. Pod żadnym względem nie ma żadnego spadku formy.

ocenił(a) serial na 6
jaroslaw16

Lekka jest.

ocenił(a) serial na 10
jaroslaw16

może lekki spadek w 2 czy 3 odcinkach ale ogólnie również uważam ten sezon za bardzo udany. A odcinek z decoyami to mistrzostwo świata i chyba najlepszy odcinek sezonu (nie oglądałem jeszcze finału) ^^

ocenił(a) serial na 10
prowned

Moim zdaniem też nie wiem o co chodzi ludzia to samo z 4 sezonem było, a 4 sezon miał jedne z najlepszych odcinków. Co do 5 sezonu 2 i chyba bądź 8 trochę nijakie reszta udana jak najbardziej oraz finał który zapowiada zmiany i to wielkie na przyszłość

ocenił(a) serial na 9
jaroslaw16

Ledwo co zobaczyłem sezon, a już w zasadzie nie pamiętam co się w nim wydarzyło. Niby dzieje się sporo, ale nic co przyciągnie twoją uwagę na dłużej. Zamiast stawiać na ciekawe pomysły, to zamiast tego dostajemy coraz więcej ruchania i wulgaryzmów.

ocenił(a) serial na 10
morfen111

Coraz więcej ruchania? xD Ciekawe z której strony. Bo ja właśnie z tego zapamiętałem właśnie pierwsze sezony, a tutaj wcale tego nie było widać. Po prostu Ty zdziałałeś przez te lata i tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones