Rick i Morty
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 będzie na HBO go czy na HBO max i czy bedzie po polsku : dubbing, napisy czy lektor?

ocenił(a) serial na 8
kubeq_btw

Z tego co zrozumiałem to my nie będziemy mieli oddzielnie HBO GO i HBO MAX. Jedno przejdzie w drugie.

ocenił(a) serial na 7
kubeq_btw

Chyba będzie lektor.... Beznadzieja

Ailakfe

coś nie widać nawet tego lektora :(

ocenił(a) serial na 9
kubeq_btw

Serial już jest na HBO go. Wersja PL tylko z napisami. Kreskówki to jedyne miejsce gdzie nie przeszkadza mi dubbing, ale robienie go do R&M,Futuramy czy Family Guya jest bez sensu. Postacie mają tak charakterystyczny głos, że jego zmiana odbiera połowę frajdy z oglądania. Z resztą przy tłumaczeniu też mn{stwo żartów traci sens. Takie rzeczy ogląda się w oryginale

użytkownik usunięty
zonk_2

piersze 3 sezony ricka i mortego ogladalem z dubbingiem i po angielsku, obie wersje sa świetne moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9

+100 to jedna z dych animacji gdzie tak samo dobrze ogląda się z dubbingiem polskim jak i oryginalnymi głosami, podobnie miałem z BoJackiem i na tym w sumie się kończy, reszta animacji które widziałem miała niezły dubbing lecz po 1-2 odcinakach przechodziłem na napisy+oryginalne głosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones