Rita
powrót do forum 4 sezonu

Ktoś wie, kiedy będzie sezon 4?

ocenił(a) serial na 10
zniewolona_wolna

Hm, nie wiem czy będzie w ogóle. W sensie - 3 sezon skończył się odejściem Rity ze szkoły i ogólnie odejściem z jej środowiska. No i coś długo im schodzi ewentualnie z nagrywaniem tego 4 sezonu, wiec chyba nici :(

Pandathing

Tak właśnie czułam, że to idealne zakończenie serialu, ale i tak szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
zniewolona_wolna

No ja wiem! Szkoda mi się zrobiło, że nie będzie więcej, ale z drugiej strony byłoby słabo gdyby np dograli następny sezon i byłoby tak na siłę wszystko i by się zepsuł poziom serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
Pandathing

W połowie marca na oficjalnym duńskim profilu na Facebooku poinformowano, że pojawi się sezon czwarty! :-)

Pandathing

A gdzie oglądałyście ten serial?

ocenił(a) serial na 10
Dorisska13

Na Netflixie tylko.

zniewolona_wolna

Sezon 4 jest już w emisji :) Miejmy nadzieję, że Netflix udostępni go w całości pod koniec października :)

ocenił(a) serial na 9
zniewolona_wolna

16 stycznia 2018! Hurra!

Kwiacianda

SUUUUPER!!!

ocenił(a) serial na 9
Kwiacianda

Brawo!!!

ocenił(a) serial na 8
Kwiacianda

Już jest! Jestem po sześciu odcinkach i uważam, że świetny mieli pomysł na ten sezon. Po trzecim myślałam, że nie da rady pociągnąć dalej, ale proszę bardzo -twórcy się postarali. Bardzo dobrze dobrane młode aktorki i mini tajemnica w tle. Szkoda tylko, że te sezony takie krótkie- dwa dni i po sprawie :(

ocenił(a) serial na 10
nieprawdziwaprawda

Ja dziś dokończyłam oglądać 4 sezon (szkoda, że zajęło mi to tylko 2 dni, zdecydowanie za szybko) i jestem zachwycona! To jak pociągnęli wątek Rity i Hjordis jest i zaskakujące i ciekawe i wygrane. Taki powrót do korzeni ;)

ocenił(a) serial na 8
Pandathing

Ja też już po (skończyłam dwie sekundy temu). Jak żyć teraz? Hjordis uwielbiam od początku, "najulubieńsza" moja postać. Od początku tego sezonu wkurzał mnie stosunek Rity do Hjordis, ale zakończenie jest satysfakcjonujące, bardzo idealistyczne (za bardzo), ale jeśli serial miałby się na tym skończyć to takie zakończenie jest OK.

ocenił(a) serial na 7
nieprawdziwaprawda

Skończyłam całość i nie wiem jak żyć, a szczególnie, że zakochałam się w piosence z konca 7 odcinka, a nigdzie jej nie ma! Ktoś wie jak się nazywa? Błagam ;____;

ocenił(a) serial na 8
Rijuk97

Dragonborn feat. Saveus
https://www.youtube.com/watch?v=R5QmUgbsuLw

ocenił(a) serial na 10
nieprawdziwaprawda

Jestem pod wrażeniem jak twórcy dobrali aktorkę grająca nastoletnią Ritę. Wielkie brawa! Ogólnie uważam, że 4. sezon jest trochę słabszy niż pozostałe, ale i tak przyjemnie się go ogląda. Ciekawe czy powstanie kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
MartynaGG

4 sezon po świetnym 3sezonir po prostu mnie nudzi. Wielka szkoda:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones