Riverdale (2017-2023)
Riverdale: Sezon 4 Riverdale Sezon 4, Odcinek 19
Odcinek Riverdale (2017-2023)

Rozdział siedemdziesiąty szósty: Zabić pana Honeya

Killing Mr. Honey 42m
7,5 263
oceny
7,5 10 1 263
Riverdale
powrót do forum s4e19

CO TO BYŁO?!

ocenił(a) serial na 5

Myślałem że nie dorównają poziomem do 3 sezonu, a tu proszę, niespodzianka :D Groch z kapustą... Głupota, przeplata się z absurdalnością! Jestem jednocześnie rozbawiony, przerażony i powalony na łopatki. Z odcinka na odcinek był gorzej i gorzej, końcówka to był jakiś koszmar. Autentycznie boje się następnego sezonu...
Na guilty pleasure ten "serial" się już dawno nie nadaje, teraz to idealny hate-watching. Habilitacje by można napisać na podstawie tego, jak głupie jest to show :D
Jak ktoś lubi się pośmiać z głupoty i ma wytrzymałość na debilne historie, to zdecydowanie polecam :D :D

Damian2009

Też jestem zdziwiona. Ja w ogóle myślałam, że jak Betty udowodni, kto stał za zniknięciem Jugheda to będzie koniec sezonu, a tu nagle wprowadzili jakieś nowe wątki z kasetami, by po kilku odcinkach zrobić koniec. Bo rozumiem, że to już koniec? A ten musical... jprdl. Komu to potrzebne? I strasznie irytuje mnie, że nastolatkowie są tacy pewni siebie i robią, co chcą. No na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones