Riverdale
powrót do forum 6 sezonu

Totalna porażka.. myślałam że ten 6 sezon będzie jaki wow a tu pff.. Archi niby nie żyje że od tak przyjaciele i rodzina go poświęciła , tu nagle Betty w ciąży po czym przychodzi jakiś tam duch i odbiera jej dziecko ... Można tych absurdów wymieniać w nieskończoność.. Netflix powinien mi zwrócić 40 minut życia ..

ocenił(a) serial na 10
Agnieszka_Sopel_filmweb

Zgodzę się 6 sezon jest straszny od 1 odc nie wiadomo o co chodzi fabuła wogole się nie kleji rivervale co to jest ? Kto to wymyślił myślałam że w kolejnym sezonie poznamy dalsze losy ekipy a tu dupa ... Jakieś dziwne urywki z palca wyssane co się wogole kupy nie trzyma żenada ....

kodaazz

Riverdale to jest tak cholernie prosty serial, a i tak są ludzie którzy mają problem ze zrozumieniem tego co dzieje się na ekranie xD

kodaazz

A może każdy odcinek to jedno z opowiadań Jugheada. W drugim odcinku bierze książkę z półki i coś mówi, ze w jego powiadaniu coś tam coś tam i zaczyna się odcinek. Jedyny sens jaki znalazłam w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
mika57

Też Mialam taką tezę że możliwe iż tak naprawdę Jughed podpowiada swoja książkę nad którą tak wytrwale siedział ... Ale tak czy inaczej nic się kupy nie trzyma a opowiastka z La Lorona już wogole .

mika57

W 5 odcinku Jughed mówi na początku ze oto historia która NAPRAWDĘ się wydarzyła. W odcinku pojawiają się „zmarłe” w poprzednich odcinkach postacie. Myśle ze to udowadnia ze pierwsze 4 odcinki są historiami wymyślonymi przez Jugheda

mika57

ja miałam teorię, ze widzimy taką zniekształconą rzeczywistość i zmienioną nazwę, bo równoległy świat w Greendale przechodzi jakieś przemiany, np. te pradawne koszmary, z którymi walczyła Sabrina.. tez przy jednym z nich świat miał zostać zastąpiony taką alternatywną wersją.

parę odcinków później Sabrina pojawiła się i miała tak denny wątek… jednocześnie zaprzeczając mojej wersji.

tak czy siak, ten serial to taka strata czasu, na przestrzeni lat zmieniając drastycznie tematykę, dotarł już do absurdu absurdów.. to jest czysty cringe. ale jak już oglądałam to przez te wszystkie sezony przy sprzątaniu czy puszczaniu prania, to teraz tez z sentymentem czasem obejrzę to kątem oka i zgadzam się z autorką wątku.. no dramat.

ocenił(a) serial na 6
LucyHls

W sumie to była alternatywna rzeczywistość jak się okazało. Ale według mnie zupełnie niepotrzebny wątek, chociaż tłumaczy dlaczego Betty i Archie przeżyli dowiadując się o bombie pod łóżkiem. Trochę męczące były te historie o czarach, magii itp.

kodaazz

ale to jest alternatywne uniwersum. taka historia ''co gdyby'' albo cos w stylu ''black mirror''. To nie ma miec sensu. w odcinku 6 normalna fabula wraca

ocenił(a) serial na 8
Agnieszka_Sopel_filmweb

całe piękno w tym, że ten sezon jest totalnie odklejony. Moim zdaniem sztos. Wątek z rivervale genialny. Trzeba pamiętać, że to jest świat komiksu, a nie przełożenie życia ;)

damcios5

Wreszcie głos rozsądku :)

Balkis

zgadzam się, bywają w 6 sezonie odcinki, które trudniej strawić, ale potrzebny jest odpowiedni dystans i to pomaga w odbiorze

Agnieszka_Sopel_filmweb

ale to jest alternatywne uniwersum. taka historia ''co gdyby'' albo cos w stylu ''black mirror''. To nie ma miec sensu. w odcinku 6 normalna fabula wraca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones