PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334492}

Robin Hood

7,1 3 172
oceny
7,1 10 1 3172
Robin Hood
powrót do forum serialu Robin Hood

Jestem zażenowana tym serialem. BBC słynie przecież z rewelacyjnych produkcji. Tutaj mamy kompletny brak pomysłu na fabułę, Szeryfa z Nothingham, który nie może się zdecydować czy chce być demoniczny, czy groteskowy, Robina, który zachowuje się jak gimnazjalista. O Marian i wątku z Guyem z Gisborne nie wspomnę. To miało całkiem spory potencjał, ale z biednego Guya wszyscy robią tu idiotę. A jest najfajniejszą postacią. Dialogi są dowcipne jak książka telefoniczna, o kostiumach nawet nie wspominam, bo wyglądają jak z jakiegoś konwentu fanów fantasy. Scenografię jestem w stanie przeboleć, bo to w końcu serial, poza tym dobra fabuła by mi to zrekompensowała. Ale jej nie ma. Obejrzałam, bo akurat mam fazę na Richarda A., ale było mi go szkoda w tym serialu. Gdybym była nim, to udawałabym, że to nie ja, tylko jakiś inny Richard Armitage.

Gorgona

Hehe, mam idealne odczucia:) Serial również oglądam tylko dla Richarda, którym jaram się jak nastolatka. Niestety nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałam taką lipę- produkcja jest do bólu infantylna i naiwna i dosłownie wszystko mnie w niej razi. Fabuła prościutka i przewidywalna a postaci tak jak mówisz groteskowe. Co gorsza zmarnowany potencjał Richarda:(

ocenił(a) serial na 4
Gorgona

Jesteś zażenowana serialem i oceniłaś go na 7 - dobry

dubbelvla

bo Richard ;)

ocenił(a) serial na 4
Gorgona

aaa chyba że tak :)

ocenił(a) serial na 3
Gorgona

Niezły serial komediowy klasy B. Te sceny walki i szybkie najazdy na twarze są rozbrajające. Ubawiłem się.;D

Gorgona

Zgadzam się. Zazwyczaj BBC słynie z porządnych produkcji. Tutaj, ani fabuły, ani realizmu. Jak sweialik z Disneya dla dzieciaków. Ale przeżywałam tylko właśnie dla Richarda w roli Guya z Gisbourne. Nie dość,że super wyglądał to jeszcze jako jedyny ciągnął ten serial. Na plus również epizodzik księciaJana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones