PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 877
ocen
7,8 10 1 18877
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

niestety kiedy przestał grać Michael Praed to jakoś przestałem oglądać,jakoś nie mogłem się pogodzić ze śmiercią"pierwszego" Robina więc skończyłem na pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 10
igielka192

Wiem, że jest dużo takich osób i najwyraźniej należysz do tej grupy. Szanuję to, ale zachęcam Cię do dania szansy odcinkom z Connery'm. Nie oglądając tych odcinków pozbawiasz się dokladnie połowy zabawy (seria I + II = 13 odcinków, seria III to także 13 odcinków). Wiele epizodow III serii jest naprawdę świetnych, a ogólny poziom jest tylko nieznacznie niższy, niż w odcinkach z Praedem. Dla mnie zresztą postać Robin Hooda w tym serialu wcale nie jest najważniejsza, więc zmiana aktora nie była dla mnie wielkim problemem. Znacznie bardziej podoba mi się kilka innych postaci (z bandy przede wszystkim Mały John i Nasir), ogólnie gra aktorska, ciekawe scenariusze, klimat, kostiumy, plenery, zamki, wioski, muzyka... To cudowne połączenie.

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

Ten pan ma rację! :)

ocenił(a) serial na 10
HoundOfLucifer

hmmm....
http://www.youtube.com/watch?v=tgSCz4zcShc

ocenił(a) serial na 8
HoundOfLucifer

Oł jes, Nasir był kapitalny :)

igielka192

Jakoś też niezbyt chcę oglądać 3 sezon po śmierci Robina, który był wspaniale wykreowany. Jak dla mnie powinno się zakończyć tym, że Robin, który ich uratował, to duch Sherwood że tak ujmę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones