PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 879
ocen
7,8 10 1 18879
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

niesamowicie sexowny glos, przez to mowienie polszeptem , wysmienicie polączono historie obu banitow. Nigdy na 100 % nie pdano nam do zrozumienia co sie stalo z czarnym Robinem.

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

"Nigdy na 100 % nie pdano nam do zrozumienia co sie stalo z czarnym Robinem."-nie rozumiem,przecież zginął o czym wiedzieliśmy.

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

nie pokazano nam tego naocznie, ze strzaly utkwily w jego ciele, ba nawet jeslibysmy przyjeli ze zginal nigdy potem ani razu nie pokazano co sie stalo z jego cialem, nie pokazano mogily jak wiesz Robin byl synem herna, wiec rownie dobrze mogl reinkarnowac

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

mogl wejsc w cialo blondyna

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

Na szczęscie nie pokazano,ale przecież powiedziano kilkukrotnie że Robin z Loxley zginął,zarówno Herne w odc "największy Wróg" jak i Marion,szeryf i chyba ktoś z bandy.Wyjaśniono kim był blondas i dlaczego został nowym synem Herna, więc po obejrzeniu 3 serii a właściwie kilu pierwszych odcinków nie miałem wątpliwości że Loxley zginął.

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

niby tak, ale niedopowiedzenie pewne, acz dyskretne pozostalo, rowniez dzieki temu kultowosc na wieki, obydwie serie wielbię

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

Lepiej że nie pokazali jak Robina przeszywają strzały,jak to było z jego ojcem,obecne zakończenie zmarnowało mi dzieciństwo:) a co mówić o takiej scenie?.Jestem że tak powiem wyznawcą wyłącznie serii z Michaelem jako Robinem,trzecia kompletnie mi nie podeszła,fajnie że wciąż są ludzie którzy pamiętają ten serial...pzdr.

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

cala seria jest pokazywana obecnie na tv 6 :) wiadomo ze blondyn gorszy ale jednak jest niezle, fajnie, bo kontynuacja jest sensownie poprowadzona, nadal jest niepowtarzalny klimat :)

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

sory nie na tv 6 a na TVS :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones