PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 847
ocen
7,8 10 1 18847
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

za szczeniaka może i był fascynujący, lecz teraz z politowaniem spoglądałem na te magiczne motywy Herna i inne nadprzyrodzone zagrywki w fabule. Serial na tym tracił moim zdaniem. Na uznanie, nawet teraz, zasługuje z pewnością cała scenografia. Miodna. No i oczywiście niezniszczalny i niezatapialny ideowiec Gisburne;-) tandem z szeryfem najlepszy w historii kina!

ocenił(a) serial na 8
manuka

Również postanowiłam sobie odświeżyć ten serial po wielu, wielu latach. Może faktycznie jest w pewnych momentach naiwny, ale jako dzieciak oglądałam ten serial z otwartą buzią. Muzyka nadal robi wrażenie, aż ciarki przechodzą po plecach.

manuka

Mam podobnie, tylko przyczepiłbym się mniej do tych wątków magicznych aniżeli do samego wykonania. Wiem, że to tylko serial, ale patrząc na co niektóre sceny poczułem że zaczynało mi się robić niedobrze jeśli chodzi o żołądek i okolice. Muzyka oczywiście piękna, scenografia i zdjęcia robią wrażenie, ale to już nie to, co za łebka :) Ogólnie serial będący odpowiednikiem naszego "Janosika": do obejrzenia

ocenił(a) serial na 10
MarioPierro

Ten serial jest magiczny. Świetny klimat średniowiecza. Elementy fantasy nie przeszkadzały.
We "Władcy pierścieni" czy "Grze o tron" też jest dużo fantasy i nie powiem by z tego powodu uważać je za gorsze od
"Walecznego serca" , "Gladiatora" czy serialu "Rzym".

ocenił(a) serial na 8
returner

ale co ma piernik.... co za bzdurne porównanie obrazów fantasy do klasycznych historycznych
nie przykładajmy jednej miary do odrębnych gatunkowo treści
ja tez nie uważam, że władca czy gra o tron są gorsze od ws gladiatora czy rzymu ale robienie z tego argumentu za elementami fantasy wplecionymi do Robina to absurd

ocenił(a) serial na 10
manuka

Od kiedy Robin Hood jest postacią historyczną?

ocenił(a) serial na 10
manuka

Absurd to masz na imię . Robin Hood – bohater średniowiecznych angielskich legend ludowych, którego faktyczne istnienie nie zostało potwierdzone przez źródła historyczne czyli mit fantastyka

ocenił(a) serial na 10
manuka

Głupiś. Tyle w temacie.

manuka

Bzdura. Ten serial jest jak ówczesna muzyka new romantic - też nieco naiwna, ale i tak 100 razy lepsza od tego, co stacje radiowe tłuką dzisiaj.

ocenił(a) serial na 9
manuka

Fakt, ze w tym serialu doczepili fantasy powoduje, ze jest to najlepsza jak dla mnie, ekranizacja opowiesci o Robin Hoodzie. Oczywiscie serial ma 30 lat i jak na terazniejsze czasy, moze sie postarzal w tych momentach. Ale wtedy bylo to swieze spojrzenie na dlaczego Robin Hood mialby byc tak wspanialy. Bo spojrzmy prawdzie w oczy - bandyta nie oddal by kasy chlopstwu, bycie "wybranym" ma calkowity sens.

ocenił(a) serial na 9
Rlyeh

Cieszą mnie tak wysokie oceny tego serialu. Moim zdaniem nie jest to ekranizacja dla mas, a dla osób, które lubią ten konkretny gatunek z muzyka Clannad. Klasyka.

ocenił(a) serial na 8
manuka

Watki magiczne to jedna z najsilniejszych stron tego serialu. Takie zreszta bylo sredniowiecze. Ludzie wiezyli w zabobony, lesne duchy, niektorzy praktykowali okultyzm. Magia to sila napedowa tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones