PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 878
ocen
7,8 10 1 18878
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Oglądałem program tv angielskiej z lat 80 i tam tez mowią że, zrezygnował z roli Robina by
dołączyć do obsady Dynastii.

kefirr

... gdzie wkrótce uśmiercono jego postać. Fakt znany od bardzo dawna ;)

Ilmariel

Nie uśmiercono:) Pewnie masz na myśli niesławną masakrę na ślubie? Otóż wszyscy, łącznie z postacią, Michaela przeżyli:) Zresztą Michael nie grał tam tak krótko, bo przez 2 sezony. Inna sprawa, że zupełnie ta rola była Mu niepotrzebna. Dziś wiemy, że ten cały wyjazd do USA był niepotrzebny i tylko zaszkodził Jego karierze. Ale to wiadomo po latach. Jak to w Stanach, robi się biznes, a nie sztukę. Całe szczęście Michael wrócił do UK i z powodzeniem realizuje się w teatrze, o czym chyba zawsze tak naprawdę myśłał.

kefirr

Kefirr, coś w tej angielskiej TV mają złe informacje, bo Michael zrezygnował z roli Robina dla roli na Broadwayu. Sam mówił, że to było jego marzenie tam zagrać, a odejście z serialu nie było łatwą decyzją (wypowiedź z dodatków na DVD). I myślę, że byłoby dziwne, gdyby tej roli na Broadwayu nie przyjął. Zwłaszcza, że miał wtedy 24 lata, był u progu kariery.

lajkonik9

Tak,to coś było z rolą na Broadwayu w sztuce "Trzej muszkieterowie" chyba,owa sztuka okazała się niewypałem, zapewne potem Praed żałował tak myślę.Szkoda, ze zrezygnował bo nie mogę przebrnąć przez odcinki z blondynem.












Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones