PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 877
ocen
7,8 10 1 18877
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

W środę 6 lutego W TV Puls godzinie 16;30 pierwszy odcinek. Następny we czwartek o tej samej porze. Mam nadzieję, że tym razem puszczą serial w całości. Ostatnio przerwali i dokończyli ten serial po jakimś czasie w inny dzień tygodnia i o innej porze nawet nie powiadamiając o tym swoich widzów.

krzycho7219

kilka odcinków pokazali o 16.30 a potem resztę o 8.00 i 11.00
dla kogo to niby? bo na pewno nie dla ludzi, którzy są w pracy
dobrze, że mam na dvd, przynajmniej nie muszę się wkurzać na TV Puls

Seiya

Masz rację. Po raz drugi TV Puls robi sobie jaja z widzów. Poprzednim razem było podobnie. Najpierw zaczęli puszczać o dogodnej porze, by po jakimś czasie przerwać emisję na rzecz innego serialu. Wznowili emisję Robina... dopiero po kilku miesiącach innego dnia o innej porze i w dodatku bez jakiejkolwiek zapowiedzi. Normanie kpina z widza. Masz rację trzeba się przerzucić na dvd, no i reklam nie będzie!

krzycho7219

tak nie powinno być, no chyba, że nie zalezy im na oglądalności

teraz puszczają Xenę - pierwszą serię
chętnie obejrzę zwłaszcza 4, 5 i 6 ale znając Tv Puls to nawet do drugiej nie dociągną

Seiya

Może jest tak, że dłuższy serial przyciąga stałą widownię, a co za tym idzie większą liczbę reklamodawców. Robin ma mniejszą liczbę odcinków od każdego "tasiemca" i wygląda na to, że kasa bierze górę nad sentymentem. Wielka szkoda!
Przyznaję się bez bicia, że pomimo mojego wieku uwielbiam klimaty fantasy i s-f(oczywiście nie tylko takie kino oglądam) , a kiedyś Xeny specjalnie nie lubiłem oglądać. Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego. Może gdy przypomnę sobie kilka odcinków to zrozumiem dlaczego ... albo zmienię zdanie na temat tego serialu. Tak czy inaczej dzięki za info!

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Od siebie dodam że Puls totalnie spieprzył tłumaczenie serialu,na szczęscie jak wyżej wspomniałeś mamy wydanie dvd...

Psycho_Daddy

Co do dvd to najpierw muszę je sobie... kupić ;).Z braku czasu i po prostu trochę z lenistwa ;) jeszcze tego nie zrobiłem. Będzie to pierwszy serial jaki kupię. Może masz wiedzę, które wydanie jest najbardziej godne uwagi?
Przyznam Ci się szczerze, że najbardziej lubię oglądać filmy w wersji oryginalnej, ale z napisami. Cenię sobie "niezakłócony" przez lektora, lub co gorsza dabbing, podkład dźwiękowy (takie moje skrzywienie), dlatego mam pytanie czy istnieje (tak jak w oryginalnych filmach dvd) możliwość wyboru napisów?

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Co do wydań to Robin wyszedł na DVD i na Blu Ray,ja mam wydanie Dvd i nie mam pojecia czym po za obrazem i dzwiekiem oba wydania się różnią.

"dlatego mam pytanie czy istnieje (tak jak w oryginalnych filmach dvd) możliwość wyboru napisów?"

Oczywiście,masz napisy polskie i nagielskie,do tego możesz zapodać sobie komentarze twórców serialu podczas seansu,komentują większośc oglądanych przez nas scen dzięki czemu możemy dowiedzieć się więcej o naszym ukochanym serialu.

btw

Szukasz info i ciekawostek o serialu zajrzyj tutaj

http://www.robinofsherwood.fora.pl/

z ręka na jądrach-bardzo dobre forum...

ocenił(a) serial na 8
Psycho_Daddy

Z jakiegoś powodu Puls postanowił nie wyemitować serialu do końca, dzisiaj był 24 odc., a więc zostały jeszcze 2, tymczasem jutro o 11:00 będzie zupełnie inny serial!

grzegorz_021

To po prostu kpina z widza! Tylko dvd! Tak postanowiłem.

ocenił(a) serial na 9
krzycho7219

też mnie to zirytowało

ocenił(a) serial na 10
grzegorz_021

Pal licho tę stację,zawsze szumnie zapowiadają powtórki RoS,potem przesuwaja emisję serialu żeby na końcu nie puścić go do końca,juz raz tak było,teraz powtorka z rozrywki.

Psycho_Daddy

Wielkie dzięki za wyczerpujące informacje dotyczące wydania dvd. Zaskoczyłeś mnie tym, że twórcy serialu komentują swoje dzieło. Świetny pomysł !
Dzięki także za info o forum. Nie wiedziałem że takie jest. Na pewno tam zajrzę i coś czuję, że spędzę tam "kilka" ładnych godzin.
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Proszę bardzo,pozdrawiam również.

ocenił(a) serial na 9
krzycho7219

Od poniedziałku 03.06 znów w pulsie, kolejna nadzieja na ostatnie odcinki.

sisi252531

Dzięki za info. Jeżeli będzie w przystępnym dla mnie czasie, to pomimo wcześniejszych narzekań obejrzę. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
sisi252531

Dzisiaj puls miał wpadkę dali odcinek który dawali w piątek :/

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

podejrzewam że to była zamierzone

ocenił(a) serial na 7
sisi252531

zamierzona wpadka :)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

sorry za pisownie, ale sen i czas to u mnie "towar" debetowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones