PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 879
ocen
7,8 10 1 18879
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Poniedziałek godzina 15;30 dokańczają emisje serialu. Wczoraj trafiłem przez przypadek bawiąc się pilotem ;-). Niestety to już 22 odcinek a więc przegapiłem trzy, bo o ile dobrze pamiętam kilka miesięcy zakończyli emisję na odcinku 18 (mogę się jednak mylić, bo latka już nie te). Powtórka tego odcinka o 10 w piątek. Pozdrawiam wszystkich miłośników tego serialu!

użytkownik usunięty
krzycho7219

Tak zakończyli emisję, bo Puls wyemitował nowy blok "świetnych" i dużo wnoszących do naszego życia seriali z uwagi na nadchodzący sezon (chyba). Ale dobrze wiedzieć. A mógłby ktoś powiedzieć o czym był ten odcinek? Bo ja raczej o 10 będę jeszcze spać.

Tytuł odcinka to "Pretendent".
Król John anuluje małżeństwo z królową Hadwisą, która planuje zemstę na królu jak i nowej królowej, Isabelli. Zamierza zamordować Isabellę, zmuszając do tego Robin Hooda.

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Dokładnie,wczoraj również przypadkowo trafiłem na ten odcinek,ogólnie to Puls leci w chuya z widzami bo raz emituje odcinki codziennie (tak było w przypadku serii I i II) by potem wrzucać je raz na tydzień bez jakiejkolwiek zapowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones