PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 879
ocen
7,8 10 1 18879
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Będą emitować serial o Robin Hoodzie. Nie wiem tylko czy chodzi dokładnie o ten serial, bo w programie piszą, że jest z 1986. Tak czy inaczej lepiej sprawdzić. Codziennie (oprócz weekendów) godzina 16 jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 9
krzycho7219

tak to ten sam bo już był jakiś czas temu na Pulsie. Bodajże nieco ponad rok temu. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
raf_filmweb

Potwierdzam, RoS powrócił :) Ale i tak polecam wszyskim kupno polskiego wydania DVD (wersji Blu-Ray nie znam), bo jest tam masa materiałów dodatkowych i wszystkie są przetłumaczone, co jest wielką rzadkością na naszym rynku.

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

zgadzam się z Tobą i polecam wydanie DVD jako miłośnik serialu, niestety musiałem się go pozbyć:(

raf_filmweb

Witam!
Brytyjskie wydanie blu-ray zawiera polskiego lektora, jak rowniez polskie napisy. 2 pierwsze sezony, 13 odcinkow. 1984-85. Mnostwo materialow dodatkowych. Niestety na ten moment nie potrafie sobie przypomniec, czy dodatki sa rowniez przetlumaczone.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

Zaciekawiłeś mnie, bo do tej pory nie wiedziałem o istnieniu wydania tego serialu na DVD, a jest to jeden z moich ulubionych seriali z dzieciństwa i moja ulubiona adaptacja przygód Robin Hooda. Ostatnio oglądałem go w podstawówce i gdy wyczytałem w ramówce, że ma go emitować tv Puls bardzo mnie to ucieszyło. Niestety godzina emisji jest taka, że sporo odcinków mnie ominie, zatem gdybyś miał informacje, gdzie można wspomniane wydanie DVD kupić, będę wdzięczny za jej podanie.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
DESTRUCTICUS

Nie powinieneś mieć kłopotu z zakupem, popatrz na Allegro i w sklepach internetowych. Były dwa wydania. Najpierw serial wyszedł w 8 standardowej wielkości pudełkach DVD (w sumie 10 płyt), a potem wydano efektowniej wyglądające 2 boxy po 5 płyt (oddzialnie odcinki z Preadem i Connery'm). Wydanie 8-pudełkowe wychodzi taniej, natomiast boxy wychodzą drożej, ale wyglądają lepiej (choć to kwestia gustu), więc teoretycznie lepiej nadają się na prezent. Ja mam wersję 8-pudełkową, bo kupowałem serial na bieżąco, od razu jak się ukazywały poszczególne pudełka, a ponieważ poza wyglądem opakowania nie ma absolutnie żadnej różnicy, to nie miałem pokusy, by kupić drugie wydanie. Przez dłuższy czas chwaliłem polskich wydawców za to, że mamy pełne wydanie DVD, ale potem się okazało, że jednak jest ono trochę uboższe od brytyjskiego (brakuje kilku komentarzy do odcinków). Mimo to ogólnie jest to bardzo dobra robota i moim zdaniem każdy prawdziwy fan serialu powinien sobie sprawić polskie wydanie DVD. Udanego polowania! :) P.S. Zapraszam wszystkich fanów RoS na jedyne polskie (i jedno z niewielu na świecie) forum o serialu: www.robinofsherwood.fora.pl

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

Wielkie dzięki i pozdrawiam!

raf_filmweb

Wielkie dzięki za info. Pamiętam ten serial z dziecięcych lat i z miłą chęcią jeszcze raz go sobie obejrzę. Pozdrawiam wszystkich miłośników tego serialu!

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Ale fuksem trafiłem na ten PULS o 16 :-))
Teraz już będę pamiętał :-)

nightgale

Też przypadkiem przełączyłem na Puls. Szkoda że ominąłem początkową muzyczkę.

Eron

To jakaś magia:) Ja też niechcący trafiłem na Puls, od razu skojarzyły mi się ferie zimowe - najpierw sanki i inne zabawy i pędem do domu na Robin Hooda. No i ta muzyka niesamowita, wspaniały serial.

ocenił(a) serial na 10
krzycho7219

Świetna wiadomość! Z wielką przyjemnością ponownie obejrzę ten serial. Znowu będzie okazja żeby powspominać czasy dzieciństwa i odświeżyć serial w pamięci.

Również pozdrawiam wszystkich miłośników serialu!

ocenił(a) serial na 10
Dadelog

Ten serial się po prostu nie starzeje! Jeden z najlepszych seriali w historii, a mój prywatny "number one"!

ocenił(a) serial na 9
krzycho7219

Super , szkoda tylko ze serial nadają tylko o 16, tzn. szkoda że nie ma jeszcze powtórki o jakiejś późniejszej porze np. o 21, niektórzy o o godz. 16 są jeszcze w pracy :/

ocenił(a) serial na 10
aragel

Kiedyś lata temu ściągnąłem go i nagrałem i były też wspomniane dodatki w sieci z napisami...:)Oczywiście aktualnie też po raz enty go oglądam,bo to serial nie do zastąpienia:)

mandaryn111

Jest powtórka o 14.00, a nowy odcinek o 16.00 .

ocenił(a) serial na 10
TRANSPORTER_filmweb

Psia krew , większe szanse mam o 16.
O 14 się z pracy nie wyrwę choćbym pękł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones