PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328390}

Rockefeller Plaza 30

30 Rock
7,2 7 840
ocen
7,2 10 1 7840
8,0 11
ocen krytyków
Rockefeller Plaza 30
powrót do forum serialu Rockefeller Plaza 30

Hazel

użytkownik usunięty

Strasznie irytujaca i wku*****ca mnie postac, nie mam pojecia po co oni wprowadzali to cos do serialu , ze wszystkich seriali jakie widzialem jedynie postacie z sfu i mamuska oraz Adriana z sopranos mnie bardziej irytowaly
Hazel do pieca

Mam takie same odczucia... Nie cierpię jej. A jej głos...denerwuje mnie na kilometr.

ocenił(a) serial na 9

trzeba sobie jasno powiedzieć, że o ile 30 Rock zaliczył w tym sezonie kilka naprawdę wyśmienitych odcinków i ogólnie jak na razie 6 sezon uważam za udany, tak postać Hazel im się nie udała.

Ciężko powiedzieć co zawiodło najbardziej. Wydaje mi się, że Kristen Schaal to typ komika, który sprawdza się w małych dawkach. Poza tym scenarzyści nie do końca też wiedzą jak ją poprowadzić. Pomysł na postać, która ma obsesję na punkcie LIz ma komediowy potencjał, ale w tym przypadku w ogóle między bohaterami nie ma chemii.. Upraszczając sprawę: Schaal mówi rzeczy śmieszne, ale robi to w sposób nieśmieszny...

Szkoda, bo dali je (zbyt) dużo czasu "antenowego" i właściwe w każdym odcinku jej postać nie potrafi zdobyć przychylności widzów. Z tego co czytam w internecie, niechęć do Hazel jest niemalże jednogłośna.

ocenił(a) serial na 10
kontojs

Również się podpiszę pod tym. Nie lubię Hazel. Schaal Była świetna w Flight of the Conchords. Grała i zachowywała się bardzo podobnie, ale tak pasowała idealnie w roli jedynej fanki zespołu. W 30 Rock mi nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones