PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328390}

Rockefeller Plaza 30

30 Rock
7,2 7 838
ocen
7,2 10 1 7838
8,0 11
ocen krytyków
Rockefeller Plaza 30
powrót do forum serialu Rockefeller Plaza 30

Tracy Morgan - STFU

ocenił(a) serial na 9

Wstawię ten temat, bo być może w najbliższych miesiącach będziemy świadkami (nie)ciekawych zawirowań w stajni 30 Rock.
O co cho?
Morgan podczas występu powiedział, że gdyby jego syn oświadczył mu, że jest gejem, Morgan by go zabił:
http://www.deadline.com/2011/06/tracy-morgan-comes-under-fire-for-anti-gay-rant- apologizes/

W piątek rozpętało się piekło.
Szef NBC (nota bene gej) i Tina Fey zostali natychmiast wywołani do tablicy (GLAAD zażądało wyjaśnień od pracodawców TM) i wydali oświadczenie:
http://www.deadline.com/2011/06/nbcs-bob-greenblatt-30-rocks-tina-fey-react-to-t racy-morgans-homophobic-rant/

Tekst Fey jest perfekcyjny. Organizacje wspierające homoseksualistów twierdzą, że to za mało i Fey zamiast wyrzucić Morgana na zbity **** dała mu tylko delikatnie po łapkach. Tymczasem jej tekst jest dosyć ostry i przesiąknięty jadem, oczywiście wszystko to jest
niezwykle błyskotliwie ujęte i z klasą, ale jest to moim zdaniem dosyć jednoznaczne ostrzeżenie dla Morgana.
Moja interpretacja: "Tracy jest zbyt głupi i leniwy, aby zrobić komuś świadomie krzywdę. Ten pacan pracuje wśród gejów i lesbijek i lepiej niech się modli o to, aby po powrocie na plan uwierzyli w jego skruchę. Jedno krzywe spojrzenie i wyląduje na bruku.”

30 Rock musi uważać. Historie i sytuacje, które przedstawiają potrafią być bardzo prorocze. Nie muszę chyba przypominać desperackich prób obrażania wszystkich przez Tracy’ego Jordana pod koniec serii 5...

Trochę szkoda Fey, i trochę szkoda 30 Rock, bo smrodek pozostanie. Jedyny krok, który mógłby uspokoić sytuację to wyrzucenie Morgana, ale wątpię aby Fey na to poszła. Cokolwiek zrobi i tak skrzywdzi 30 Rock; Morgan zostanie - jakiś procent widzów w proteście przestanie oglądać, Morgan odejdzie - tez pewnie jakiś procent odejdzie razem z nim. Biorąc pod uwagę aktualne wyniki oglądalności, jakikolwiek ubytek widzów jest dla 30 Rock niebezpieczny.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek prawdopodobny jest scenariusz, że ten 6 sezon będzie ostatnim

ocenił(a) serial na 8
kontojs

:D :D :D :D wychodzi na to, że prawdziwy Tracy jest taki jak ten serialowy :D :D :D Jeszcze bardziej polubiłem tego kolesia. No a tekst, że jeśli ktoś potrafi znieść chuja w dupie, to zniesie też jego żart - rozwalił mnie zupełnie.
Jak on odejdzie z 30 Rock, to nie ma mowy, że będę dalej oglądał ten serial. To najlepsza i najzabawniejsza postać.

ocenił(a) serial na 10
Roy_v_beck

Nie wyobrażam sobie jego odejścia. Ale za to coraz bardziej prawdopodobne, ze 6 sezon będzie ostatnim.
Morgan wypowiedział się ostro i reakcja szefów jest wg mnie wystarczająca. Trudno sobie wyobrazić 30 Rock bez Tracy'ego.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

ekipa 30 Rock kręciła wczoraj sceny do odcinka z gościnnym udziałem Denise Richards. Na planie byli: Tina, Tracy i Denise oraz statyści.
Wspominam o tym w tym temacie, gdyż Tina&Co postanowili chyba skomentować wydarzenia z wakacji ;)

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lt8lz0Xfmq1qbppbno3_500.jpg

Ciekawe, czy wyjdą z tego obronną ręką.

Wiele osób twierdziło, że sprawa była tak kontrowersyjna, że twórcy 30 Rock na pewno do niej nie nawiążą w serialu, bo będą się bali konsekwencji.

Pamiętam artykuł w Huffington Post aktorki Nii Vardalos, która wspomniała, że ma nadzieję, iż Tina Fey nie wykorzysta tej okazji do napisania odcinka, w którym w śmieszny i błyskotliwy sposób skomentuje całe zajście, bo sprawa jest poważna i wcale nie do śmiechu.
Najwyraźniej Tina właśnie to postanowiła zrobić. Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 10
kontojs

Jestem w 100% przekonany, że jeden z odcinków będzie do tego nawiązywał.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Nie będę więcej spolerował, ale już w 2 odcinku 6 sezonu "zajęli się" ta sprawą. Podpowiem, że to zdjęcie, co jest wyżej pochodzi z tego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones