PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662960}

Rodzina Manzoni

Una grande famiglia
7,1 156
ocen
7,1 10 1 156
Rodzina Manzoni
powrót do forum serialu Rodzina Manzoni

Czy macie naprawdę, aż tak zaniżony gust, że oglądacie taką szmirę, taką tandetę??? Jak mam teraz polegać na innych ocenach danych przez fanów tego czegoś??? Przecież nie da się być wiarygodnym skoro ogląda się coś takiego. To podważa zasadność i wiarygodność wszelkich ocen na filmwebie!!!

uczensaibaby

Ale nie rozumiem cie o co ci chodzi? - Nie podoba ci się może ocenić tak jak uważasz za słuszną i powiedzieć co ci nie pasuje bo na razie z twojego posta nie wiem co ci konkretnie w serialu przeszkadza, dla mnie to taki seriali po obiedzie ale żeby zaraz koszmar? - Widziałem osobiście już większe gnioty.

uczensaibaby

O gustach się nie dyskutuje, ale może to z tobą jest jakiś problem? Dla ciebie to jest szmira i tandeta, a dla mnie ciekawy serial, znacznie lepszy od ciągniętego "Klanu". ;) Nie podoba się, nie oglądaj. Daj sobie 1 gwiazdkę, może ci ulży.

AtahanH

Dlaczego się nie dyskutuje o gustach? Przecież Twoje gusta świadczą o Tobie. Twoje gusta są odzwierciedleniem Twoich upodobań. To na podstawie swojego gustu oceniasz filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones