PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662960}

Rodzina Manzoni

Una grande famiglia
7,1 156
ocen
7,1 10 1 156
Rodzina Manzoni
powrót do forum serialu Rodzina Manzoni

Powinien nosić tytuł: "Rodzina Rengoni", gdyż historię tej rodziny opowiada.
Poza tym, moda na określanie normalnych seriali, mianem "miniserial", jest dziwna. Rozumiem 5-6-cio odcinkowy, ale dłuższy?? To po prostu serial, w odróżnieniu od tasiemców, które potrafią ciągnąć się niemiłosiernie.

Rodzina Manzoni(2012-) miniserial
Una Grande famiglia

kira13

też miałam zadać to pytanie, gdybym nie znała nazwiska jednej z aktorek nie znalazłabym tego serialu na FilmWeb

ocenił(a) serial na 7
Seiya

Myślałam, że przez tę pomyłkę nikt tutaj nigdy nie trafi:) Dziwi mnie, że nikt nie zmienił tytułu.

kira13

a widziałaś może kolejne sezony? bo u nas w tv był chyba tylko pierwszy, który kończy sie na powrocie Eduardo

Seiya

Takie komentarze warto oznaczyć jako spam.

ulennia

Sorry spoiler

ulennia

Dokładnie, też się wkurzyłam, bo właśnie się natknęłam na emisję w tv i już wiem, że wróci. Kuźwa mać! Chyba każdy kinomaniak zdaje sobie sprawę jak ważne jest ostrzeganie przed spojlerem.

ocenił(a) serial na 7
kira13

Dałem wyjaśnienie w innym temacie. Skopiuję:

W Polsce serial zadebiutował jako Rodzina Manzoni na kanale AXN White, która od 4 października 2013 roku emitowała pierwszą serię, a w późniejszej emisji zmieniła tytuł na bardziej adekwatny - Rodzina Rengoni. Pod takim tytułem serial był wyświetlany na kanale AXN Spin.

Od 4 maja 2020 serial nadawany jest pod nowym tytułem na kanale TVP1, aby nie było takich niejasności. Bliżej też do oryginału.

Z tego powodu trzeba na Filmwebie zmienić nazwę, ale chyba się nie doczekamy.

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

Dzięki. Już zapomniałam o tym serialu. Minęło kilka lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones