PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9200}
7,3 2 767
ocen
7,3 10 1 2767
Rodzina Połanieckich
powrót do forum serialu Rodzina Połanieckich

Moj ulubiony serial

użytkownik usunięty

Bardzo lubie ten film. Ogladalam go setki razy. Lubie jego klimat i epoke, o ktorej mowi. Swietne sa kostiumy, scenografia, wnetrza, sceneria i oczywiscie gra aktorow (Nehrebecka, May, Englert, Pawlik, Seweryn, Chrzanowski itd). Moim zdaniem bardzo udany film. Troche sentymentalny ale mi to nie przeszkadza. Zawsze ogladam go ze wzruszeniem i sie tego nie wstydze. To film ku pokrzepieniu serc, podobnie jak proza Sienkiewicza. W zepsutym swiecie niedoskonalych ludzi jest miejsce na milosc i prawdziwe wartosci. I o to wlasnie chodzi.

użytkownik usunięty

do gosi
Droga Gosiu zgadzam się z Tobą zupełnie !
Gdzie są jeszcze takie kobiety jak Ty ? Jeśli masz do 30 lat, jesteś z wawy i lubisz wspólne oglądanie połanieckich to odezwij się na mój mail wiekwstecz@wp.pl
Pozdrawiam !

użytkownik usunięty

ja rowniez uważam że to bardzo wartościowy film. Potrzbuje jednak napisac charakterystyke Maryni i mam z tym troszke problemow. Mogłabym prosić cię o pomoc? Moj meil angelina86@tlen.pl Z gory dziekuje za pomoc

Czesc -bardzo mi zalezy na zdobyciu tego serialu jakkolwiek nagranego. Z gory dziekuje za pomoc. Moj meil: manolo8@tlen.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones