PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 329
ocen
6,2 10 1 18329
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

10/10

ocenił(a) serial na 10

Ten serial to obok "Świata według Kiepskich" jest najlepszym polskim serialem komediowym, najlepsza rola to Boberka Posterunkowy, wyszedł świetnie, oraz Tomasz Dedek, jako Jędrula, no i wypada wspomnieć Lesia ( męża Jadzi). Najlepszy odc ze wszystkich to 189, czyli IQ, pokazuje typową głupotę posterunkowego, no i może jeszcze Haker z urojenia.

Nie przeszkadza mi motyw ze zmianami dzieci, przecież na tym polegała reguła serialu, a, że ci pierwsi wyrośli, a aktorzy, którzy grali role Dorotkę i Wojtka odeszli to też trza było zmienić, irytowała mnie tylko Ula i matka Michała.

Bogdan4674

nooooooooo, posterunkowy i Alutka grają tam na miarę oskara )))

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Popieram!!!!

Bogdan4674

Nie bez powodu ciągle wałkują ten serial na kanałach Polsatu Bardzo dobry scenariusz świetni aktorzy oraz postacie Można napisać taki familijny edukacyjny z dobrym humorem Jest w nim wiele pozytywnych wartości

Moim zdaniem Rodzina Zastępcza deklasuje Rodzinkę pl Płynie z niej jasny przekaz jak wychowywać dzieci jakie wartości im wpajać a serial TVP 2 to jego przeciwieństwo Przedstawia bandę niewychowanych leniów ktòrzy nic nie robią i wszystko na nich wymusza ta Hanka ( ta łatka już zawsze z nią pozostanie ) Widziałem kilka razy i strasznie mnie irytował Jakbym miał dzieci to nie pozwoliłbym im na to patrzeć

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

A jakie to niby wartości przekazuje RZ bo jakoś nie zauważyłem?

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Hah masz rację. Rodzina zastępcza+ jezt świetna. Nie to co jakaś nudna rodzinka pl o d.... mariana...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones