PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 336
ocen
6,2 10 1 18336
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

TO BYŁBY ZDROWSZY I NA KONCIE BY MU WIĘCEJ ZOSTAŁO

HODIA

Mnie trochę denerwuje sposób mówienia Alutki, ona jęczy :P

tiririri

dokładnie!! moze i by była znosna gdyby tak nie jeczała i wzdychała, bleeee az w uszach bebni i trzeszczy

tiririri

dokładnie!! moze i by była znosna gdyby tak nie jeczała i wzdychała, bleeee az w uszach bebni i trzeszczy

cykutia

o matko, nie wiedziałam że się toczą dyskusje na temat jakiegoś nieudanego serialu xD ale kto co lubi...

Loona_

O tak, zdecydowanie wkurza mnie to ciągłe wzdychanie Alutki! Wytrzymać się nie da! Mniej więcej dlatego nie oglądam już tego porąbanego serialu! Co za gniot.

Loona_

To jest chyba jeden z bardziej udanych polskich seriali. Zauważ, że w Polsacie on jest najdłużej. Wychodził wtedy kiedy Graczykowie i Kiepscy i tylko on się utrzymał i wciąż powstają nowe odcinki

ocenił(a) serial na 8
HODIA

A ja na miejscu Alutki wycisnąłbym Jędrulę do ostatniej kropelki.

Ertix_Poke

Autka to trochę egoistka zauważyliście że jak Jadzia chciała wyjechać na wieś to Alutka ciągle ryczała że sobie bez niej nie poradzi a przecież mogli zatrudnić inną służącą .

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Mogli, ale nie chcieli. To zrozumiałe, że po tylu latach czuje się przywiązanie do kogoś na kim możesz polegać.

ocenił(a) serial na 10
Ertix_Poke

Spytam z ciekawości dlaczego? Kompletnie nie rozumiem.

uwieziona

za młoda jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones