PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 596
ocen
7,1 10 1 111596
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Serial poniżej krytyki. Serial o rozbestwionych gówniarzach, którzy mają tylko swoje prawa a
obowiązków żadnych nad którymi rodzice nie panują. Bardzo brzydki wzór polskiej rodziny z której
dzieci mogą brać przykład.

ocenił(a) serial na 8
czikibajron

Nudzi ci się? Bo nie widzę innego powodu żebyś tak krytykował ten serial.
Rozbestwionych gówniarzach? błagam cie w co drugiej NORMALNEJ rodzinie w Polsce właśnie tak wygląda codzienne życie. Jeżeli dla ciebie normalne jest to żeby dzieci były pod każde dyktando rodziców i nie miały żadnych swoich racji tylko wykonywały posłusznie każdy obowiązek to ja ci współczuje bo mi się to trochę kojarzy z patologią. ( żeby nie było nie obrażam nikogo bo przecież nie wiem z jakiej rodziny pochodzisz).
A tak po trzecie to nie zapominaj że jest to komedia, a wiec serial przedstawiony jest w humorystyczny sposób dlatego nie bierz tak wszystkiego do siebie :)

olcia125_3

Nie bulwersuj się tak. :) olcia ja przedstawiłem to ze swojego punktu widzenia. Fakt jest to komedia i wiele humorystycznych momentów ale nie do przyjęcia wg. mnie jest to, że dzieci wołają zapłatę za wyniesienie śmieci albo posprzątanie pokoju... zgodzisz się chyba ze mną :)

czikibajron

Nie pomyślałeś sobie, że ten serial ma być rozrywką dla wszystkich w rodzinie - dla rodziców i ich dzieci? Dorośli mogą się zachwycić domem Boskich, ich kasą, lansem itd, a dzieciaki mogą sobie z zazdrością popatrzeć na rówieśników, którzy pyszczą swoim rodzicielom i pomyśleć "raaany! też bym chciał kasę za sprzątnięcie pokoju!!" :)

Więcej luzu, to tylko serial, nie prawdziwe życie i szczerze wątpię, by miał zgubny wpływ na nasze rodziny :) Cytując klasykę: tu jest Polska! :D A nie Francja od bodajże której format został zakupiony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones