PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 615
ocen
7,1 10 1 111615
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Serialik leci na łeb, na szyję. Zdrójkowski to drewno i tandeta (tylko pyskówki mu wychodzą). Ogladać sie go nie da.
Jedynie Pawłowski i Karolak (którego też niezbyt trawię) próbują to ratować. No i jeszcze Braciak daje radę.

Kolejna rzecz- czemu Boscy mieszkają w jakimś zapyziałym domku, a nie w willi z basenem, polem golfowym itp?
Noszą wszyscy telefony za +/- 2k (ja rozumiem, sponsor, ale jedno z drugim nic wspólnego). Ciągle sobie jeżdżą na
wycieczki i kupuję gadżety za nie małe pieniądze (a do tego spłacają kredyt). Musiał od razu pracę znalazł, a
mamuśka zdaje egzaminy na same szóstki.

Cool story, bro! "Typowa polska rodzinka" ta, jasne!

Że o innych wadach, które często tu się pojawiały nawet nie będę wspominał.

ocenił(a) serial na 4
PIOTREKPK19

Mysle, ze przesadziles z ta ocena. Dlaczego ktokolwiek zaklada, ze rodzina Boskich to standardowa polska familia? Potezny dom, nowoczesne auto...hm...to mi nie pasuje do Polski:)

Qjaf

Bo sam Karolak (podobno) tak powiedział? Już palic licho ich stan majątkowy (według naszych seriali mieszkanie minimum 70m2 to standard).

W ostatnio obejrzanym odcinku Kubuś skakał jak pj3rdolnięty bo miał 3 z czegoś tam. I jaki wesolutki był z tego powodu! Ten typek już denerwuje na maksa. O Musiale nawet się nie będę wypowiadał, bo to już w ogóle szkoda słów. Albo ten scenariusz jest tak głupi, albo tej gwiazdeczce już woda sodowa do główki uderzyła.

ocenił(a) serial na 1
PIOTREKPK19

To prawda, nie wiem w jaki sposób serialowy ojciec zarobił kasę na to wszystko, w końcu jest półgłówkiem, choć pewnie jak synowie-debile dorosną to przepuszczą ten majątek na panienki. Musiał to typowa nastoletnia pseudogwiazda, jego obecność miała przyciągnąć przed ekran niedoruchane nastolatki. Ten średni dzieciak to kompletne dno, przedstawiciel pokolenia smartfonów i tabletów zgrywający dorosłego półgłówek, co gorsze ten smarkacz ma klona (bliźniaka), pamiętam go z Rodziny Zastępczej. O najmłodszym się nie wypowiem bo to jeszcze dziecko, może jest jeszcze nadzieja że ten serial nie zryje mu dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones